MBASTUDIES

Kształcenie na odległość MBA Jackson - programów MBA Jackson MBA , Jackson

Kapitan Business Administration (MBA) przyznaje się do studentów, którzy ukończą program studiów, który bada różne aspekty świata biznesu, w tym marketingu, finansów, księgowości i zasobów ludzkich. Jest to zarówno profesjonalny i terminala stopnia.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Jackson, Wyoming jest home town około 10.000 mieszkańców. Poza tym miasto jest zwykle odwiedzane przez miliony turystów każdego roku wobec jego bliskość do różnych miejsc, które obejmują narciarski i park narodowy. Miasto ma kilka szkół obsługujących go i instytucje kształcenia wyższego, nie daleko od zasięgu.

Kształcenie na odległość MBA Jackson - Weź MBA Jackson. Wszystkie MBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Studia magisterskie, Jackson, Kształcenie na odległość Filter

Magistra w dziedzinie zarządzania biznesem (MBA)

Mississippi College
MBA
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Master w Business Administration w Internecie (MBA) stopień i tradycyjny program nauczania koncentruje się na miejscu na dostarczaniu rygorystyczny program nauczania, które mo ...

Czytaj więcej