MBASTUDIES

Kształcenie na odległość MBA Memphis - programów MBA Memphis MBA , Memphis

Mistrz administracji biznesowej, znany jako MBA, to absolwent stopień przyznawany tym, którzy zakończyć program koncentruje się na zarządzaniu przedsiębiorstwem. Finanse, księgowość, zasoby ludzkie i inne tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej koncentruje się na.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Memphis jest 20-sza największe miasto w Stanach Zjednoczonych, a co do wielkości miasto na rzece Missisipi. Liczba uczelni służyć miastu. Miasto jest uważane za centrum edukacyjnego z południowo-wschodniej Stany Zjednoczone.

Kształcenie na odległość MBA Memphis - Weź MBA Memphis. Wszystkie MBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Studia magisterskie, Memphis, Kształcenie na odległość Filter

Master of Business Administration

University of Memphis
MBA
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2&nbsp;-&nbsp;3 lat(a)
01 Gru 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Oferujemy szeroki wybór programów studiów dostosowanych do potrzeb studentów i profesjonalistów, którzy realizują szeroki zakres zawodów. The Fogelman College posiada akredyta ...

Czytaj więcej