Read the Official Description

Program MBA Mays obejmuje kształcenie biznesowe na bardziej zaawansowanym poziomie, przygotowując uczniów do tworzenia i podtrzymywania wartości w dzisiejszym środowisku biznesowym. Podstawą programu jest nasz wszechstronny program nauczania zorientowany na rynek, składający się z 49 godzin pracy w ciągu 16 miesięcy.

Ten najnowocześniejszy program nauczania został opracowany przy użyciu danych pochodzących od dużych korporacji i sprawdzonych w porównaniu do wiodących programów MBA na całym świecie.

Ze szczególnym uwzględnieniem:

  • Podstawowe kompetencje biznesowe
  • Komunikacja
  • Zagadnienia międzynarodowe
  • Praca w zespole
  • Etyka, Mays

Studenci MBA gotowi są myśleć strategicznymi, skutecznymi komunikatorami, odpowiedzialnymi członkami zespołu i liderami na dzisiejszym globalnym rynku.

Jeśli zdecydujesz się na to, możesz rozwinąć naukę o dodatkowy semestr, aby dodać do swojej stopnia jeszcze większą specjalizację. Podczas tworzenia swojej specjalizacji możesz skorzystać z zasobów i opcji kursów akademickich dostępnych w Texas A & M University - jednym z największych uniwersytetów w kraju.

Nasze elastyczne podejście uznaje prosty fakt: każdy student MBA posiada unikalne tło i dąży do unikalnego celu zawodowego.

Program taught in:
Język angielski

See 1 more programs offered by Mays Business School at Texas A&M University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
18 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019