MBASTUDIES

Kształcenie na odległość MBA Louisville - programów MBA Louisville MBA , Louisville

Mistrz administracji biznesowej, znany jako MBA, to absolwent stopień przyznawany tym, którzy zakończyć program koncentruje się na zarządzaniu przedsiębiorstwem. Finanse, księgowość, zasoby ludzkie i inne tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej koncentruje się na.

Chociaż kursy kształcenia na odległość mają terminy, które muszą być spełnione, jest fantastyczna sprawa zgodności, do kiedy można przeprowadzić zadania podczas studiów na odległość. Z opcji online, można wyjść z grupy dyskusyjnej wymaganych do powrotu do pracy, a następnie przystąpić po pracy w razie potrzeby. Kursy kształcenia na odległość mogą być podjęte w miejscu, które ma dostęp do Internetu. Można nawet zakończyć zajęcia z salonu internetowego w każdym hotelu na świecie, jeśli potrzebujesz wakacje.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Louisville to największe miasto w stanie Kentucky State domu na ponad milion mieszkańców. Mieście odbywają się liczne szkoły wyższe oferują szeroki wybór programów.

Kształcenie na odległość MBA Louisville - Weź MBA Louisville. Wszystkie MBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Studia magisterskie, Louisville, Kształcenie na odległość Filter

Online MBA

University of Louisville - College of Business
MBA
10 Sie 2021
<
studia niestacjonarne
<
5 semestry
01 Gru 2020
Język angielski
Online

Jest to ten sam wysokiej jakości UofL MBA, który jest dostępny w kampusie, ale dostarczył 100% online w zaledwie 5 semestrów.

Czytaj więcej

Innowacja MBA

University of Louisville - College of Business
MBA
10 Sie 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
13&nbsp;-&nbsp;20 miesiące
02 Gru 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Bądź katalizatorem zmian w swojej obecnej organizacji dzięki UofL Innovation MBA. Od nowych przedsięwzięć po ugruntowane korporacje, kreatywność, rozwiązywanie problemów i inn ...

Czytaj więcej