MBASTUDIES

Kształcenie na odległość MBA Huntsville - programów MBA Huntsville MBA , Huntsville

MBA jest daleko i najbardziej udanych stopień 20. wieku. Obejrzyj amerykańskich statystyk. Pierwszego stopnia nie dano, aż 1900. Pod koniec 20 wieku, że miał 27% udziału w rynku wszystkich absolwentów stopni rozdawane.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Kształcenie na odległość MBA Huntsville - Weź MBA Huntsville. Wszystkie MBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Studia magisterskie, Huntsville, Kształcenie na odległość Filter

Master of Business Administration

Sam Houston State University
MBA
13 Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
01 Gru 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Program Master of Business Administration na Sam Houston State University ma na celu rozwijanie kandydatów na stanowiska kierownicze w nowoczesnych organizacjach. Procedury i ...

Czytaj więcej