MBASTUDIES

Kształcenie na odległość MBA Dayton - programów MBA Dayton MBA , Dayton

Biorąc pod uwagę moc MBA i drzwi to otwiera, sieć oferuje i umiejętności rozwiązywania problemów uczy, studenci firmy muszą być bardziej zaangażowani w ich edukacji i dokonać świadomego wysiłku, aby zrozumieć, co chcą się wydostać z ich stopień MBA.

Chociaż kursy kształcenia na odległość mają terminy, które muszą być spełnione, jest fantastyczna sprawa zgodności, do kiedy można przeprowadzić zadania podczas studiów na odległość. Z opcji online, można wyjść z grupy dyskusyjnej wymaganych do powrotu do pracy, a następnie przystąpić po pracy w razie potrzeby. Kursy kształcenia na odległość mogą być podjęte w miejscu, które ma dostęp do Internetu. Można nawet zakończyć zajęcia z salonu internetowego w każdym hotelu na świecie, jeśli potrzebujesz wakacje.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Dayton jest 6. co do wielkości miasto w Stanach Zjednoczonych i jest domem dla dwóch głównych uczelni, University of Dayton i Wright State University. W roku 2009, Dayton została także wyróżniona przez Forbes jako 10. najlepszy metropolii dla szkolnictwa wyższego.

Kształcenie na odległość MBA Dayton - Weź MBA Dayton. Wszystkie MBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

3 Wyniki z Studia magisterskie, Dayton, Kształcenie na odległość Filter

Master of Business Administration

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies
MBA
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Program MBA podkreśla nabycie umiejętności technicznych zarządzania w grupie rówieśników lub otoczenia zespołu zarządzającego.

Czytaj więcej

MBA w Internecie

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies
MBA
<
Studia dzienne
Język angielski
Online

Po wybraniu dyplomu online MBA z IWU wybierz program, który szybko i efektywnie uczy tradycyjnych dyscyplin: ekonomii, finansów, marketingu, zarządzania

Czytaj więcej

Program mba xpress

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies
MBA
<
studia niestacjonarne
<
18 miesiące
Język angielski
Online

IWU MBAXpress to program dla specjalnych osób, które mają siłę woli i dyscyplinę akademicką, aby uczestniczyć w przyspieszonym, intensywnym programie MBA, który jest wymagając ...

Czytaj więcej