MBASTUDIES.PL

Zaoczne MBA California - programów MBA California MBA , California

Masters of Business Administration (MBA) są podyplomowe studia magisterskie w zakresie zarządzania, w swojej lidze. MBA to tradycyjny Oferta kształcenia akademickiego zarządzania. Uniwersytety odpowiedzieć na pytania biznesowe dla dokładnego i głębokiego kwalifikacji dla przyszłych i nowoczesnych menedżerów na podstawie standardowego tytułu. To jest często skracane jako MBA lub tytuł MBA oraz w opozycji do Master of Science (MSc) lub Master of Arts (MA) go bez wątpienia jednym punktów programu wyłącznie.

Jeśli chcesz, aby wspiąć się na korporacyjnej drabinie i zdobyć stanowisko kierownicze, MBA jest dla Ciebie. Program ten daje wiedzę i umiejętności, aby zdobyć wszechstronność, jeśli chodzi o zrozumienie, z wielu funkcjonalnych, obszarów biznesowych. Plus możliwość korzystania z narzędzi i analiz, aby przyczynić się do planowania strategicznego i podejmowania decyzji.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Zaoczne MBA California - Weź MBA California. Wszystkie MBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Mba w zrównoważonym zarządzaniu, hybryda san francisco

Presidio Graduate School
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone San Francisco + 1 więcej

Jutrzejsi liderzy biznesu muszą zrozumieć wiele złożonych i współzależnych kwestii, które definiują zrównoważony rozwój, od zmian klimatycznych i czystych technologii po zaangażowanie interesariuszy i odpowiedzialność społeczną. Presidio Graduate School to miejsce, w którym przywódcy ci się rozwijają.

Master of Business Administration

Everest University (formal FMU Online)
Online Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Santa Ana

Master of Business Administration stopnia jest przeznaczony na zwiększenie efektywności biznesu i przemysłu poprzez osiągnięcie cenną wiedzę i umiejętności.

Magister administracji biznesu

TUI University - College of Business Administration
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Cypress + 1 więcej

TUI University (dawniej Touro University International) Master of Business Administration stopniu koncentruje się na zastosowaniu teorii do sytuacji, ze szczególnym uwzględnieniem działalności w międzynarodowym środowisku.

Master of Business Administration

California National University for Advanced Studies
Online Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Los Angeles

Master of Business Administration (MBA) wymaga pomyślnego zakończenia 36 jednostek zajęć dla osób wchodzących na studia licencjackie w administracji biznesowej.

MBA

Peter F. Drucker and Masatoshi Ito Graduate School of Management, Claremont Graduate University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Claremont

Program MBA firmy Drucker School to nie tylko program biznesowy, ale program zarządzania przeznaczony dla profesjonalistów, którzy znajdują się na wczesnych etapach ich kariery

MBA

California Southern University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 48 miesiące Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Costa Mesa + 1 więcej

Program CalSouthern Master of Business Administration (MBA) ma na celu przygotowanie studentów do stanowisk kierowniczych w organizacjach różnej wielkości i we wszystkich sektorach biznesowych. Oprócz opanowania podstawowych zasad biznesowych, będziesz rozwijał umiejętność opracowywania strategii i wdrażania ich w operacjach biznesowych, a także doskonalenia umiejętności komunikacyjnych i przywódczych

MBA w Internecie

Westcliff University
Online Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Irvine

Master of Business Administration (MBA) programu Westcliff University jest dostosowany specjalnie do pracujących osób dorosłych.

Master of Business Administration (MBA)

Golden Gate University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 6 - 8 semestry Styczeń 2020 Stany Zjednoczone San Francisco + 2 więcej

Zintegrowany dyplom MBA, który przygotowuje studentów do skutecznego prowadzenia w dzisiejszym złożonym środowisku biznesowym.

MBA

Dominican University of California
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone San Rafael + 1 więcej

Studenci Master of Business Administration są przygotowani do przodu w szybko zmieniającym się i wysoce konkurencyjnym środowisku biznesowym. Kandydaci na studia MBA w Kalifornii uczą się przez teorię i praktykę, aby wyjść poza obecne modele biznesowe i etycznie prowadzić w współzależnym, technologicznie intensywnym i globalnym środowisku.

MBA

CALIMT
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Lipiec 2020 Stany Zjednoczone USA Online Irvine + 2 więcej

Zostań liderem w dzisiejszej globalnej gospodarce! Nasz program MBA koncentruje się na rozwijaniu umiejętności przywódczych i zarządczych studentów - szczególnie tych, które uznają wielokulturowe wyzwania prowadzenia działalności gospodarczej w globalnej gospodarce. Nasz program opiera się na podstawach biznesu, takich jak księgowość, finanse, marketing, operacje i zarządzanie zasobami ludzkimi. Studenci mają okazję ćwiczyć te umiejętności w rzeczywistych studiach przypadków, a także poprzez integrację ich wiedzy w rzeczywistych projektach związanych z pracą. Wreszcie, nacisk kładziony na etyczne i społecznie odpowiedzialne podejmowanie decyzji pozwala uczniom zrozumieć, czego potrzeba, aby stać się odpowiedzialnymi światowymi liderami biznesu w przyszłości. Program MBA CALIMT jest oferowany w 100% online, umożliwiając studentom zróżnicowane pod względem geograficznym i kulturowym doświadczenie edukacyjne.

Międzynarodowy Executive Master in Business Administration

Mantissa College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 13 - 15 miesiące Styczeń 2020 Malezja Kuala Lumpur Stany Zjednoczone Fullerton + 3 więcej

International Executive Master of Business Administration (IEMBA) we współpracy z Paris Graduate School of Management (PGSM) we Francji. Nasza współpraca z Paris Graduate School of Management, Francja (PGSM) daje ci dodatkową przewagę kwalifikacji na jednym z 35 najlepszych uniwersytetów we Francji.

Online MBA w zarządzaniu wykonawczym i przedsiębiorczości

California Institute of Advanced Management
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 11 - 22 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone El Monte + 1 więcej

Zarząd Wykonawczy CIAM

MBA w zarządzaniu wykonawczym i przedsiębiorczości

California Institute of Advanced Management
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 11 - 22 miesiące Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone El Monte + 1 więcej

California Institute of Advanced Management ( CIAM ) jest organizacją non-profit specjalizującą się w dostarczaniu praktycznego, praktycznego i stosownego programu MBA opartego na doświadczeniach z całego świata. Zmienne terminy przyjmowania zgłoszeń, z pomocą finansową dla tych, którzy się kwalifikują. STOSUJ DZISIAJ!

Master of Business Administration

American Tech and Management University
Online Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 18 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Pleasanton + 2 więcej

Program przyspieszonego MBA firmy ATMU ma na celu wypełnienie luki między wiedzą teoretyczną a aplikacją strategiczną, ze szczególnym uwzględnieniem wzajemnego uczenia się i wdrażania na miejscu. Absolwenci tego programu będą narażeni na wszystkie niezbędne operacje funkcjonalnej organizacji, w tym między innymi: marketing, finanse, księgowość, operacje i zasoby ludzkie. Pod okiem globalnej, wyselekcjonowanej kadry o znacznym doświadczeniu w świecie rzeczywistym zarówno ze środowisk akademickich, jak i przemysłowych, studenci ATMU będą narażeni na ekspertyzę, która jest hartowana przez prawdziwe umiejętności.

Master of Business Administration

Stanton University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 5 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Garden Grove + 1 więcej

Program Master of Business Administration (MBA) ma na celu zaspokojenie potrzeb edukacyjnych pracujących dorosłych menedżerów w stale rozwijającej się globalnej gospodarce.