MBASTUDIES

Kształcenie na odległość MBA Beaumont - programów MBA Beaumont MBA , Beaumont

MBA jest daleko i najbardziej udanych stopień 20. wieku. Obejrzyj amerykańskich statystyk. Pierwszego stopnia nie dano, aż 1900. Pod koniec 20 wieku, że miał 27% udziału w rynku wszystkich absolwentów stopni rozdawane.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Kaplan College jest jednym z najbardziej popularnych opcji dla szkolnictwa wyższego w Beaumont dzisiaj. Jest silnym konkurentem dla większych Uniwersytet Lamar.

Kształcenie na odległość MBA Beaumont - Weź MBA Beaumont. Wszystkie MBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Studia magisterskie, Beaumont, Kształcenie na odległość Filter

Program MBA

Lamar University
MBA
<
Studia dzienne
<
16&nbsp;-&nbsp;24 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Program MBA na Lamar University nawiązał współpracę z Leadership Beaumont, Beaumont Chamber of Commerce i SETX YPO, aby zaoferować warsztaty i nawiązywanie kontaktów. Obecni s ...

Czytaj więcej