Bryan MBA

Bryan MBA (Full-time) przygotowuje nowe pokolenie liderów z wiedzą i umiejętnościami do zarządzania złożonością w niepewnej gospodarce XXI wieku. Pierwszy wieczorny program MBA w niepełnym wymiarze godzin w regionie jest zintensyfikowanym, przeważnie niepełnym wymiarze godzin, specjalnie opracowanym w celu zaspokojenia potrzeb profesjonalnych pracowników. Program dzienny jest jednym z jedynych programów MBA w kraju zaprojektowanych specjalnie dla ostatnich absolwentów szkół wyższych z ograniczonym lub bez doświadczenia zawodowego.

Szkoła Bryan od czterdziestu lat zapewnia miejscowym specjalistom zaawansowaną edukację biznesową, a około 3 000 absolwentów Bryan MBA. Niezależnie od indywidualnych potrzeb, celów lub osi czasu, Bryan MBA będzie czuć się jak dopasowanie niestandardowe.

Program dnia

Zaprojektowany specjalnie dla wnioskodawców z ograniczonym lub bez doświadczenia zawodowego, program dnia to podróż w pełnym wymiarze czasu do wiedzy specjalistycznej i pierwszej kariery zawodowej. Struktura programu dnia sprawia, że ​​dobrze pasuje do zmieniających karierę zawodową.

Pracując razem z innymi studentami, dowiesz się podstawowych umiejętności i podstaw biznesowych oraz postępów w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych, analitycznych i menedżerskich, tak wysoko poszukiwanych na rynku. Studiując w pełnym wymiarze czasu, możesz spodziewać się ukończenia Bryan MBA w ciągu około dwóch lat.

Struktura programu

Program jest starannie zaprojektowany, aby przenieść cię od pomysłów do działania w odpowiedni i logiczny sposób. Studenci studiujący w pełnym wymiarze uczą się od dość zorganizowanego zestawu ocen do poziomów, które mają na celu szybką naukę.

PIERWSZE TYDZIEŃ - ZATRZYMUJ SIĘ SZYBKI START - Twoje doświadczenie Bryan MBA zaczyna się od szybkości i koncentracji. W MBA "Base Camp" - serię intensywnych warsztatów - profesorowie Bryana współpracują z Tobą, aby rozwijać swój własny styl przywództwa, który będzie prowadził przez następne dwa lata. Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej.

ROK JEDNOSTKI : Zrozumienie KRAJOBRAZU BIZNESOWEGO - Pierwszy rok będzie poświęcony zrozumieniu koncepcji zarządzania i biznesu. Nauczysz się zarówno teoretycznych, jak i praktycznych aspektów strategicznych działań biznesowych poprzez zbadanie szczegółowych studiów przypadków i udział w rygorystycznych wykładach w klasie.

LATO: JESZCZE KLIENTA - Latem rozpocznie się praktyczny poziom programu poprzez staż, projekty organizacyjne, a może studia za granicą. Nasze partnerstwa z europejskimi i latynoamerykańskimi korporacjami dają Ci okazję do zbadania różnic kulturowych w działalności gospodarczej na skalę globalną. Jeśli wolisz być bliżej domu, istnieje wiele lokalnych korporacji i organizacji non-profit chętnych do zaakceptowania Twojej pomocy podczas zwiększania doświadczenia zawodowego. Możesz nawet rozpocząć prace nad stężeniem lub certyfikatem, wybierając jeden lub dwa przedmioty.

ROK DWA: ZROZUMIĆ SIĘ WIĘCEJ - W drugim roku zaczniesz stosować strategie i koncepcje biznesowe do rzeczywistych wyzwań, korzystając z analizy przypadku i projektów grupowych. Dowiesz się, jak skutecznie reagować na takie powszechne problemy, jak niezadowoleni klienci, operacje biznesowe i wyzwania związane z przepływem środków pieniężnych.

Warunki przyjęcia

  • Aplikacja online
  • 60 $ opłaty za zgłoszenie
  • Dowód wyniku GMAT lub dowód oceny GRE (zrzeczony dla członków Beta Gamma Sigma)
  • Oficjalne Akademickie Transkrypcje
  • Trzy listy polecające
  • 1000 słów osobisty esej opisujący powód podążania Bryan MBA
  • W skrócie
Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019