MBASTUDIES

Studia niestacjonarne Studia technologiczne Tanzania - programów Studia technologiczne Tanzania Studia technologiczne

MBA (Master of Business Administration) to studia podyplomowe, które jest przyznawane studentom, którzy opanowali naukę biznesu. MBA jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych stopni na świecie.

Chociaż technologia może wydawać się współczesnym rozwoju, ludzie używali technologii, ponieważ rozpoczął przekształcanie zasobów naturalnych w narzędzia. Na przykład, zrozumienie ognia, a jego stosowanie w prehistorycznych gotowania może być uważana za aspekt technologii.

Tanzania, oficjalnie Zjednoczonej Republiki Tanzanii, to kraj w Afryce Wschodniej. Graniczy z Kenii i Ugandy do północy, Rwandy, Burundi i Demokratycznej Republiki Konga na zachód, oraz Zambii, Malawi i Mozambiku na południe. Kraj 's wschodnia granica jest utworzona przez Ocean Indyjski. Kilimanjaro, Afryka 's najwyższa góra, jest w Tanzanii. Tanzania jest krajem o wielkich parków narodowych, gdzie można zobaczyć jedne z najpiękniejszych roślin afrykańskich i fauny.

Studia niestacjonarne MBA Tanzania - Weź studia niestacjonarne MBA Tanzania. Wszystkie studia niestacjonarne MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Studia technologiczne, Tanzania Filter

MBA w technologii informatycznych zarządzania

Institute of Accountancy Arusha
MBA
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten program jest dostosowany do potrzeb absolwentów i menedżerów średniego zamierzających zrozumienie roli technologii informatycznych w zarządzaniu strategicznym.

Czytaj więcej