Uczniowie w tym Dwóch lat MBA reprezentuje to, co najlepsze umysły w Azji Południowo-Wschodniej o wiele dzieje się odnieść sukces przedsiębiorcy lub przyjąć pozycję lidera w wybranych przez nich dziedzinach wysiłku, czy to sektor publiczny, sektor prywatny i środowiska akademickiego.

Studentów MBA prowadzone są przez profesorów wizytujących z wielu programów światowej klasy, jak również przez Sasin w pełnym wymiarze czasu wykładowców i innych ekspertów w Tajlandii i Azji Południowo-Wschodniej.

Test Program Sasin MBA jest w języku angielskim, w Bangkoku, Tajlandia - sercu Azji Południowo-Wschodniej. Kursy zaplanowane są w 12-tygodniowych "pięć" modułów w całym programie. Dla dokładnych dat moduł zobacz Kluczowe daty.

W ramach swojego zobowiązania do światowej nauki, Sasin oferuje opcje zarówno dla studentów pierwszego i drugiego roku studiów do integracji międzynarodowej w ich programie Sasin MBA. Ponadto, reputacja pomaga studentom Sasin bezpiecznych możliwości dla swoich dwumiesięcznych Letnie Praktyki.

Cele MBA Learning

  • Analityczne, podejmowania decyzji i umiejętności twórczych - Samodzielność i przedsiębiorczość - Praca zespołowa i przywództwo - Efektywna komunikacja, prezentacji i umiejętności negocjacyjne - etyka korporacyjna odpowiedzialność społeczna i trwałość środowiska - Świadomość różnorodności kulturowej Mamy nadzieję powitać Państwa w Sasin ,

Programy międzynarodowe

Sasin uznaje, że skutecznie przygotować studentów do udanych liderów biznesu, konieczne jest zintegrowanie znacznej ekspozycji międzynarodowej oraz treści do programu MBA.

W rezultacie, Sasin oferuje studentom możliwość poznania globalnych praktyk handlowych i rozwijania międzynarodowych kontaktów dla przyszłej sieci firmowych poprzez programy wymiany z czołowych szkół biznesu w Ameryce Północnej, Europie i Azji. Około 30-40 studentów MBA w pełnym wymiarze czasu spędzają jedną czwartą / semestr za granicą na temat programów wymiany każdego roku.

Jednocześnie program ten przyciąga również wymianę studentów do Sasin co roku. Przychodzące Wymiana Studenci ściśle współpracować z kolegami Sasin w zajęciach, zapewniając dalsze możliwości wymiany kulturalnej i międzynarodowej sieci.

Wymianę studentów przyjeżdżających do Sasin

Zapraszamy do Bangkoku i jeden z najbardziej stymulujących doświadczeń swojego życia! Stając na wymianie studenckiej w MBA Sasin w samym sercu jednego z najbardziej dynamicznych, przyjazny i bezpiecznych miast świata przynosi niezapomniane wymiar edukacji światowej klasy jesteś już przyjmującego.

Osadzony w tym niezwykłym mieście Azji Południowo-Wschodniej, doświadczenie wymiany Sasin jest przygoda najwyższej jakości na każdym kroku - wydział, kursy, obiektów, wykładowców, a twoi koledzy, którzy są jednymi z najlepszych i najzdolniejszych nigdzie w Azji.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Sasin Graduate Institute of Business Administration »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,636,500 THB
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa