Filter
MBA
Suazi Mbabane Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

MBA Mbabane, poszukaj programów MBA w Mbabane.

Kapitan Business Administration (MBA) przyznaje się do studentów, którzy ukończą program studiów, który bada różne aspekty świata biznesu, w tym marketingu, finansów, księgowości i zasobów ludzkich. Jest to zarówno profesjonalny i terminala stopnia.

Master of Business Administration (MBA) jest prezentowany absolwentów po ukończeniu dwóch lat od zaawansowanych i specjalistycznych badań obejmujących takie tematy jak biznes, zarządzanie, finanse i rachunkowość. Zarabianie MBA może dać absolwentom przewagę konkurencyjną w stosunku do innych kandydatów do pracy w agresywnym rynku pracy.

 

Suazi jest domem dla wielu uczelniach. Istnieje szeroka gama dostępnych programów do osób rozpoczynających studia wyższe, niektóre z tych szkół koncentruje się przede wszystkim na takich dziedzinach jak pielęgniarstwo i edukacji.

Mbabane Miasto liczy prawie 100.000 osób. To jest 2. co do wielkości miasto w Suazi. Jest to centrum handlowe dla okolicznych regionów. Jest domem dla Uniwersytetu oddziału Suazi kampusu.

MBA Mbabane. Weź MBA w Mbabane. Wszystkie informacje o programie MBA, zaoszczędzić czas i skontaktować się ze szkołą w Mbabane tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Esami Business School

Transport i infrastruktura zostały określone jako ważne warunki wstępne dla wzmocnienia rozwoju społecznego i gospodarczego. ESAMI zdaje sobie sprawę, że bez masy krytycz ... [+]

Struktura

Transport i infrastruktura zostały określone jako ważne warunki wstępne dla wzmocnienia rozwoju społecznego i gospodarczego. ESAMI zdaje sobie sprawę, że bez masy krytycznej wyszkolonego personelu w sektorze transportu jego wydajność operacyjna pozostanie słaba, stąd wprowadzenie MBA-TELM. Oprócz sesji w klasie, studenci będą uczestniczyć w dwutygodniowej wycieczce zagranicznej w ramach programu. Będą mogli odwiedzić szereg przedsiębiorstw transportowych i logistycznych i odnieść korzyści z wymiany doświadczeń ze swoimi odpowiednikami.

Kursy MBA-TELM są oferowane w godzinach wieczornych od 17:00 do 22:00. Zajęcia te będą trwały od dwóch do trzech tygodni w ciągu dwóch i pół do trzech miesięcy.... [-]

Suazi Mbabane
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Esami Business School

Zarządzanie zasobami ludzkimi jest ważnym działaniem na rzecz obecnej i przyszłej konkurencyjności organizacji. Związek między zasobami ludzkimi a wydajnością / produktyw ... [+]

Struktura

Zarządzanie zasobami ludzkimi jest ważnym działaniem na rzecz obecnej i przyszłej konkurencyjności organizacji. Związek między zasobami ludzkimi a wydajnością / produktywnością organizacji nie może być przeceniony. MBA w zarządzaniu zasobami ludzkimi to program, który zapewni, że praktyki w zakresie zasobów ludzkich w organizacjach idą w parze z obecnymi podejściami organizacji pozycjonujących znacznie wyprzedzających konkurencję.

Program MBA-HRM jest oferowany w godzinach wieczornych od 17:00 do 22:00. Zajęcia trwają od dwóch do trzech tygodni, co dwa i pół do trzech miesięcy.

Programme Venues

Wieczorna klasa MBA w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi jest oferowana w krajach członkowskich ESAMI w następujących miejscach: - Arusha, Dar es Salaam i Mwanza, Tanzania; Nairobi, Kenia; Kampala, Uganda; Lusaka, Zambia; Lilongwe i Blantyre, Malawi; Harare, Zimbabwe; Windhoek i Oshakati w Namibii; Mbabane, Suazi; Maputo, Mozambik i Mahe, Seszele.... [-]

Suazi Mbabane
Wrzesień 2019
Język angielski
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Esami Business School

Wieczorny program MBA jest specjalnie zaprojektowany dla menedżerów z sektora publicznego, pozarządowego i prywatnego. Tacy dyrektorzy będą pełnili obowiązki w pełnym wym ... [+]

Struktura

Wieczorny program MBA jest specjalnie zaprojektowany dla menedżerów z sektora publicznego, organizacji pozarządowych i sektora prywatnego. Tacy dyrektorzy będą pełnili obowiązki w pełnym wymiarze czasu pracy i nie mogą sobie pozwolić na uczęszczanie na zaawansowaną edukację menedżerską w pełnym wymiarze godzin. Kurs jest przeznaczony dla mieszanych specjalistów z różnych środowisk, którzy zarządzają podmiotami gospodarczymi, a także urzędnikami państwowymi, parlamentarzystami i przedsiębiorcami itp.

Zajęcia odbywają się w godzinach od 17:00 do 22:00 przez dwa do trzech tygodni w ciągu dwóch i pół do trzech miesięcy, przez okres dwóch lat.... [-]

Suazi Mbabane
Wrzesień 2019
Język angielski
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku