Filter
MBA
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programów Sustainable Economic Studies. Szukać najlepszych programów Sustainable Economic Studies!

MBA to studia podyplomowe przyznawane studentom, którzy kończą studia podyplomowe z zakresu zarządzania i administracji przedsiębiorstw. Tradycyjnie programy Master of Business Administration mają na celu wyposażenie osób w kwalifikacje, które znajdują się w liderach biznesu na całym świecie.

Wiele osób chce wiedzieć, co to jest MBA w zrównoważonych badaniach ekonomicznych? Ze względu na obecny stan globalnej gospodarki i środowiska, coraz więcej organizacji szuka sposobów na zmniejszenie ich wpływu na środowisko przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów. Ten program ma na celu nauczyć uczniów, jak to zrobić, zapewniając im narzędzia potrzebne do zbadania i zwalczania problemów środowiskowych oraz tworzenia nowych możliwości w zakresie przedsiębiorczości w miarę pojawiania się nowych problemów. Przez cały okres studiów studenci mogą nauczyć się rozumieć i analizować złożone problemy środowiskowe oraz rozwijać zrozumienie, w jaki sposób krótko- i długoterminowe zmiany mogą wpłynąć na przyszłość planety i globalnej gospodarki oraz na to, co należy zrobić, aby odnieść sukces, organizacja przyjazna środowisku.

Osoby posiadające stopień naukowy w zakresie zrównoważonych studiów ekonomicznych na ogół mają silny charakter moralny, wrodzony altruizm i pozazdroszczenia znajomość biznesu. Pierwsze dwie cechy mogą im dobrze służyć we wszystkich aspektach życia, a znajomość biznesu może pomóc im osiągnąć sukces w niemal każdej dziedzinie.

Koszt studiów podyplomowych jest bardzo zróżnicowany. W przypadku, gdy dana osoba decyduje się na naukę w szkole, jaki jest czas trwania programu i czy kursy oferowane są w trybie online lub w klasie, może wpłynąć na całkowity koszt nauki.

Ponieważ coraz więcej firm koncentruje się na zmniejszaniu śladu węglowego, osoby z tytułem magistra w zakresie zrównoważonych badań ekonomicznych mają możliwość poznania wielu ekscytujących karier w wielu dziedzinach. Absolwenci mogą odnieść sukces w sektorze prawnym, energetycznym, finansowym, rządowym lub turystycznym i hotelarskim. Mogą oni posiadać takie stanowiska pracy, jak kierownik operacyjny, konsultant ds. Energii lub analityk kosztów.

Kursy online oferują elastyczność osobom o napiętych harmonogramach. Aby znaleźć szkołę w pobliżu, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Other options within this field of study:

4 Results in Sustainable Economic Studies

ESLSCA Business School

Pod koniec szkolenia, uczniowie i stażyści, przyszli wyspecjalizowani specjaliści przeszkoleni w zakresie dobrych praktyk w zakresie zrównoważonego rozwoju i opanowania w ... [+]

Cele i korzyści płynące z programu

Na zakończenie szkolenia, studenci i stażyści, przyszli wyspecjalizowani specjaliści ds. Ekspertów przeszkoleni w zakresie dobrych praktyk w zakresie zrównoważonego rozwoju i opanowania wyzwań zrównoważonego rozwoju / SDG - CSR w celu optymalizacji transformacji, adaptacji i wydajności organizacji, będą mogli:

Zrozumienie kontekstów powstawania CSR i Zrównoważonego Rozwoju / SDG / Paryskiego Porozumienia Klimatycznego, celów realizowanych przez te modele, istniejących powiązań między nimi, a także sposobu, w jaki wpływają na nowoczesne zarządzanie kapitalistycznymi przedsiębiorstwami i organizacjami ogólnieOpanuj dobre praktyki oczekiwane od organizacji w zakresie CSR - Sustainable Development (SD)Odpowiednie narzędzia decyzyjne do obsługi CSR-SD: podstawowe narzędzia do oceny i diagnostyki, opracowywanie zaleceń i planów działania, zmiana leadów i pilotów, ocena monitorowania kroki od odpowiednich wskaźnikówLepsze zrozumienie korzyści płynących dla firm, organizacji i terytoriów z zaangażowania w CSR - SD; uwrażliwić aktorów na kwestie zrównoważonego rozwoju, opracować przekonywującą strategię komunikacji i poprawić podejście organizacjiWdrażanie strategii i strategii w zakresie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju w odniesieniu do istotnych problemów w sektorach lub krajachPrzejmuj i zarządzaj innowacyjnymi projektami w dziedzinie środowiska i zrównoważonego rozwojuStworzenie i nadzorowanie certyfikowanych lub niecertyfikowanych systemów zarządzania, które mają na celu osiągnięcie określonych celów, takich jak: kierownictwo odpowiedzialne za działalność związaną z wydarzeniem; odpowiedzialne zarządzanie zakupami lub integracja problemów SD / CSR z procesem zakupów; zarządzanie ryzykiem; zarządzanie energią; zarządzanie bezpieczeństwem żywności; zarządzanie jakością; zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy; zarządzanie środowiskiem... [-]
Francja Paris
October 2019
Zaoczne
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Robert Kennedy College

MBA w finansach i trwałość kwalifikacje zapewnia kompleksowe wprowadzenie do dziedzinie zrównoważonego finansowania z analizy społecznych, etycznych i ładu wymiarów różny ... [+]

MBA w finansach i trwałość kwalifikacje zapewnia kompleksowe wprowadzenie do dziedzinie zrównoważonego finansowania z analizy społecznych, etycznych i ładu wymiarów różnych sektorach usług finansowych, i ocenia podobnych inicjatyw z obu perspektyw prywatnych i pożytku publicznego.

Programy MBA znaczne korzyści z międzynarodowością pochodzącego z rekrutacją studentów z całego świata, a opierając się na opiekunów wykwalifikowanych w danej dziedzinie.

Ucz się w Szwajcarii premier prywatnej uczelni i absolwentów studentów z ponad 130 różnych krajów iz University of Cumbria.

CZAS TRWANIA

Minimum 12 miesięcy, maksymalnie 4 lata.

Zarys programu ... [-]
Szwajcaria Zürich Switzerland Online Wielka Brytania City of Carlisle  + 1 Więcej
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 4 lat
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Kazakh British Technical University (KBTU)

- ... [+]

-

[-]
Kazachstan Almaty
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
15 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Business School Lausanne

EMBA w Sustainable Business to wyjątkowy program w Szwajcarii łączący edukację MBA z głębokim nurkowaniem w zrównoważonym biznesie za pośrednictwem BSL - University of St ... [+]

Przegląd programu

E / MBA w Sustainable Business to wyjątkowy program w Szwajcarii, łączący edukację E / MBA z głębokim nurkowaniem w zrównoważony rozwój biznesu poprzez BSL-University of St. Gallen na wspólnym kierunku w Zrównoważonym Biznesie. Jest idealny dla uczestników i profesjonalistów, którzy chcą wykorzystać dotychczasowe doświadczenia, aby wywrzeć prawdziwy wpływ na biznes.

Ten program łączy dwa programy w jeden, E / MBA i Dyplom w Zrównoważonym Biznesie, co daje całościowe doświadczenie edukacyjne, które zmieni sposób definiowania biznesu i siebie w wiodących zmianach i innowacjach na rzecz lepszego świata. Praktycznie, weźmiesz wszystkie kursy przygotowawcze z programu E / MBA i będziesz kontynuował roczną specjalizację w zakresie zrównoważonego rozwoju. Rezultatem jest program, który kształtuje cię w samoświadomego, kompetentnego i zorientowanego na zrównoważony rozwój biznesowego praktyka.... [-]

Szwajcaria Lausanne
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku