$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programów Studia z zakresu prawa międzynarodowego. Szukać najlepszych programów Studia z zakresu prawa międzynarodowego!

Master of Business Administration (MBA) jest popularną ścieżką edukacyjną dla studentów zainteresowanych bardziej zaawansowaną karierą w biznesie. Programy te często wymagają dwóch lub trzech lat intensywnych studiów i mogą prowadzić do wielu satysfakcjonujących i lukratywnych karier biznesowych. Czym jest MBA w prawie międzynarodowym? Ten kierunek studiów koncentruje się na pr… Czytaj więcej

Master of Business Administration (MBA) jest popularną ścieżką edukacyjną dla studentów zainteresowanych bardziej zaawansowaną karierą w biznesie. Programy te często wymagają dwóch lub trzech lat intensywnych studiów i mogą prowadzić do wielu satysfakcjonujących i lukratywnych karier biznesowych.

Czym jest MBA w prawie międzynarodowym? Ten kierunek studiów koncentruje się na praktykach menedżerskich i intensywnych prawach leżących u podstaw funkcji wszystkich płynnych międzynarodowych operacji biznesowych. Absolwent studiów w tej dziedzinie może obejmować kursy z zakresu organizacji, zarządzania, komunikacji, praw człowieka, prawa gospodarczego i administracji. Wiele programów wymaga od studentów ukończenia studiów licencjackich z zakresu biznesu, prawa lub pokrewnego przedmiotu.

Naukowcy z prawa międzynarodowego często nauczą się skutecznie komunikować z różnymi typami ludzi. Ta umiejętność może okazać się korzystna w różnych warunkach zawodowych lub osobistych. Takie osoby mogą również stać się bardziej zorganizowane i zorientowane na szczegół po uzyskaniu tego rodzaju stopnia.

Koszt uzyskania MBA może być różny w różnych krajach i typach instytucji edukacyjnych, a prywatne uniwersytety często mają wyższe czesne niż publiczne. Wiele osób płaciło za szkołę za pośrednictwem pomocy finansowej, programów studiów i stypendiów.

Kariery w prawie międzynarodowym mogą rozwijać się w wielu branżach, w tym w sektorze publicznym i prywatnym. Wielu studentów z tym wykształceniem zajmuje stanowiska w agencjach rządowych jako prawnicy lub decydenci. Absolwenci kontynuowali pracę dla organizacji, w tym American Civil Liberties Union i Amnesty International. Inne stanowiska prawne, takie jak menedżerowie ds. Marketingu i pośrednicy w handlu, można znaleźć w prywatnych firmach lub międzynarodowych korporacjach.

Tytuł magistra prawa międzynarodowego można uzyskać na jednej z wielu uczelni dostępnych na całym świecie. Studiowanie za granicą może być korzystne dla tego kierunku studiów lub możesz zdecydować się na naukę w domu za pomocą kursów online lub w niepełnym wymiarze godzin. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
ESLSCA Business School
Paryż, Francja

MBA w międzynarodowym prawie gospodarczym jest przeznaczony nie tylko dla studentów prawa wysokiego szczebla, ale także dla profesjonalistów, którzy chcą opanować zaawansowane ... +

MBA w międzynarodowym prawie gospodarczym jest przeznaczony nie tylko dla studentów prawa wysokiego szczebla, ale także dla profesjonalistów, którzy chcą opanować zaawansowane zagadnienia prawne w swoim sektorze działalności. Szkolenie to pozwala im doskonale opanować wyzwania rynków i przedsiębiorstw. Decydujący atut na coraz bardziej konkurencyjnym rynku, na którym te dwa sektory pozostają ściśle powiązane. -
MBA
Studia dzienne
studia niestacjonarne
Francuski
Paź 2022
Ośrodek kształcenia