Wszystkie programów MBA Sri Lanka

Programów MBA Sri Lanka

MBA

Masters of Business Administration (MBA) są podyplomowe studia magisterskie w zakresie zarządzania, w swojej lidze. MBA to tradycyjny Oferta kształcenia akademickiego zarządzania. Uniwersytety odpowiedzieć na pytania biznesowe dla dokładnego i głębokiego kwalifikacji dla przyszłych i nowoczesnych menedżerów na podstawie standardowego tytułu. To jest często skracane jako MBA lub tytuł MBA oraz w opozycji do Master of Science (MSc) lub Master of Arts (MA) go bez wątpienia jednym punktów programu wyłącznie.

Master of Business Administration lub MBA jest stopień poziomu absolwentem dwóch lat, że ludzie mogą realizować po zdobywając tytuł licencjata. Zarabianie MBA mogą pomóc absolwentom zdobyć istotną wiedzę, umiejętności i doświadczenie, czego potrzebują, aby rozpocząć karierę w świecie korporacji.

 

Choć istnieje wiele możliwości dla szkolnictwa wyższego w Sri Lance, sporo mieszkańców nie zdecydują się uczestniczyć w tych instytucjach. Choć presja międzynarodowa pomogła niektóre w rozwoju, propozycje uczelni są często spotkał się z oporem ze strony mieszkańców.

MBA Sri Lanka - Weź MBA Sri Lanka. Wszystkie MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

MBA

WINC offers London Metropolitan University Programmes Online
Online W pełnym wymiarze godzin September 2018 Sri Lanka Nugegoda

MBA w London Metropolitan University jest uznanym międzynarodowo stopni biznesowych i cenne dla tych, które mają kwalifikacje, aby stać się światowymi liderami biznesu. Jest akademicki charakter, ale zawiera praktyczne przygotowanie do osób w biznesie i zarządzaniu. [+]

Test MBA London Metropolitan University jest uznanym międzynarodowo stopni biznesowych i cenne dla tych, które mają kwalifikacje, aby stać się światowymi liderami biznesu. Jest akademicki charakter, ale zawiera praktyczne przygotowanie do osób w biznesie i zarządzaniu.

Program ma na celu przygotowanie uczestników w głównych obszarach funkcjonalnych dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu. Tempo programu jest rygorystyczny i uczestnicy są oferowane możliwości studiowania nowoczesne organizacje. Program ma na celu dostarczenie uczestnikom umiejętności niezbędnych do prowadzenia ich decyzje jak kadry kierowniczej w dynamicznym, globalnym środowisku.

Szczegóły przedmiotu ... [-]

Mba Szpitala I Opieki Zdrowotnej

Hindustan University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat July 2018 Sri Lanka Columbus

Sektor opieki zdrowotnej w Indiach obserwuje ogromny wzrost przy dużych inwestycjach zarówno podmiotów prywatnych, jak i rządowych. Oprócz szpitali znajduje się duży system ekoprojektowy przemysłu w sektorze opieki zdrowotnej obejmujący ubezpieczenia, laboratoria, farmaceutykę, handel detaliczny itp. To zwiększyło popyt na dobrą jakość i dobrze wyszkolonych menedżerów opieki zdrowotnej. [+]

Sektor opieki zdrowotnej w Indiach obserwuje ogromny wzrost przy dużych inwestycjach zarówno podmiotów prywatnych, jak i rządowych. Oprócz szpitali znajduje się duży system ekoprojektowy przemysłu w sektorze opieki zdrowotnej obejmujący ubezpieczenia, laboratoria, farmaceutykę, handel detaliczny itp. To zwiększyło popyt na dobrą jakość i dobrze wyszkolonych menedżerów opieki zdrowotnej. Ponadto Indie stają się również międzynarodowym centrum turystyki medycznej. Z unikalną przewagą kosztową i jakościową siłą roboczą.

Oczekuje się, że rynek opieki zdrowotnej osiągnie 150 mld USD w 2017 r. Po zidentyfikowaniu potrzeby specjaliści w pionie, specjalnie wyszkolonych menedżerów opieki zdrowotnej, School of Management uruchomiła MBA w szpitalu i zarządzania opieką zdrowotną.... [-]


Masters in Business Administration (University of Wales)

Imperial Institute of Higher Education (IIHE)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin January 2019 Sri Lanka Columbus

[+]

Część 2

Podpory i sprzęt [-]

MBA

Hindustan University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat July 2018 Sri Lanka Columbus

MBA jest niezbędne kwalifikacje, aby wspiąć się po drabinie korporacyjnej. Istnieje duże zapotrzebowanie na absolwentów zarządzania dobrej jakości we wszystkich obszarach funkcjonalnych finansów, HR, IT i marketing w różnych gałęziach przemysłu. Dwa lata twardej pracy, uzupełnione przez zdolnego szkolenia wydziału otwiera bramę do długiej i udanej kariery menedżerskiej. [+]

Departament Studium Zarządzania powstała w 1994 roku, słynie z doskonałej jakości w edukacji zarządzania, infrastruktury światowej klasy i doświadczonych wykładowców. Dobrze zaprojektowany stanu techniki uczenia powietrze klimatyzowane pokoje, zaplecze komputerowe z dostępem do Internetu, projektor LCD w każdej klasie, dobrze wyposażonej biblioteki światowej klasy i wielokulturowym środowisku nauczania to znak rozpoznawczy tego działu. teatry seminarium z najnowszych urządzeń audiowizualnych i doskonałej akustyce stworzyć najlepszą sprzyjających warunków do nauki.

Z niezliczonych specjalnościach MBA oferowanych do ciebie, staje się ważne, aby starać się o kurs, który będzie zsynchronizowany z osobistych aspiracji i celów zawodowych. Wybór odpowiedniego MBA uczyni twoje aspiracje wykraczają poza zwykłe zysków.... [-]