MBASTUDIES

Kształcenie na odległość MBA Rosja - programów MBA Rosja MBA

Kapitan Business Administration (MBA) przyznaje się do studentów, którzy ukończą program studiów, który bada różne aspekty świata biznesu, w tym marketingu, finansów, księgowości i zasobów ludzkich. Jest to zarówno profesjonalny i terminala stopnia.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Kształcenie na odległość MBA Rosja - Weź Kształcenie na odległość MBA Rosja. Wszystkie Kształcenie na odległość MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Studia magisterskie, Rosja, Kształcenie na odległość Filter

Executive MBA | 1 rok

EMAS Eurasian Management & Administration School
Roczne EMBA
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Rosyjski
Online

Ucz się w języku angielskim! Zaawansowana premia 1 rok intensywny (1) Pełny etat na kampusie w Rosji, (2) Blended learning lub (3) Internetowy program edukacji wdrożeniowej dl ...

Czytaj więcej

MBA z międzynarodowego zarządzania

Moscow Academy of Finance and Law
MBA
<
Studia dzienne
<
8&nbsp;-&nbsp;24 miesiące
Język angielski
Rosyjski
Ośrodek kształcenia
Online

Program Dual Degree umożliwia studentom MFUA Business School uzyskanie dyplomu MBA w dziedzinie zarządzania międzynarodowego w SBS Swiss Business School ...

Czytaj więcej