Filter
MBA
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programów Public Relations. Szukać najlepszych programów Public Relations!

Master of Business Administration jest również znany jako MBA. Jest to stopień podyplomowy, który zagłębia się głęboko w koncepcje biznesowe, od marketingu po zarządzanie. Uzyskanie tytułu magistra może pomóc osobom w rozwijaniu kariery zawodowej.

Czym jest MBA w Public Relations? Program studiów może pomóc uczniom zwiększyć widoczność i reputację organizacji. Program nauczania koncentruje się głównie na takich obszarach, jak strategie komunikacji, zaufanie konsumentów, zarządzanie marką i wyniki biznesowe. Tematy kursów mogą obejmować finanse, księgowość, rynki międzynarodowe i handel krajowy. Uczniowie mogą także nauczyć się, jak tworzyć komunikaty z zakresu public relations dla organizacji prywatnych, korporacyjnych i non-profit. Może to obejmować kampanie w mediach społecznościowych i informacje prasowe. Program zazwyczaj wymaga intensywnych badań i pisania. Badania są zwykle zakończone w ciągu jednego do dwóch lat.

Studenci kierunku Master of Business Administration w Public Relations często mają silną komunikację, umiejętności przywódczych i pisania. Zestaw umiejętności może pomóc im odnieść sukces w nowoczesnym środowisku biznesowym. Umiejętności te mogą również pomóc im osiągnąć sukces w życiu osobistym.

Czesne i opłaty za MBA w Public Relations zmieniają się w zależności od szkoły. Ważna jest również długość rejestracji. Studenci są zachęcani do badania instytucji, które ich interesują.

Istnieje rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie public relations. Absolwenci posiadający tytuł MBA w zakresie Public Relations mogą znaleźć pracę w firmach public relations, firmach reklamowych, korporacjach i organizacjach non-profit. Istnieje kilka potencjalnych ścieżek kariery, w które może wejść osoba fizyczna. Niektóre z najczęściej występujących stanowisk obejmują kierownika projektu, account managera, badacza ds. Marketingu, koordynatora ds. Społeczności i specjalisty ds. Public relations. Chociaż jest to szybko rozwijająca się okupacja, jest również wysoce konkurencyjna.

Programy Master of Business Administration w Public Relations oferowane są na całym świecie. Studenci mogą uzyskać stopień naukowy, biorąc lekcje online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Public Relations

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Pod koniec magistra (MBA) w zakresie prawa gospodarczego i Public Relations programu studiów absolwenci będą łączyć teorię z własnym doświadczeniem pracy i wyświetlić sol ... [+]

3 najlepszych uniwersytetów = 1 stopień EUROPEJSKĄ Wszyscy uczniowie będą mieli oprócz ABM Dyplom Wspólny dyplom z Uniwersytetu w Dąbrowie Górniczej (WSB) i Uniwersytetu Tarasa Szewczenki Narodowej. 3 najlepszych uniwersytetów europejskich = najlepsza wirtualna / Odległość Program = 1 Top Dyplom Europejski SZWAJCARIA + UE + najwyższej pozycji w rankingu 500

Rozwijać swoją wiedzę w ABM

Połączyć się z uczniów i liderów takich jak Ty w programach naszego mistrza internetowego. Będziesz iść tak daleko, jak twój umysł będzie cię jako uczeń magistra w ABM.

Dla profesjonalistów

Mistrz Business Law i Public Relations (MBA) oznacza kolejny poziom osiągnięć w każdej dyscypliny akademickiej.... [-]

Szwajcaria Zürich
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
16 - 20 miesięcy
Online
Czytaj więcej po polsku
EU Business School

Umiejętności niezbędne do komunikacji i public relations zostały drastycznie przedefiniowane dzięki postępowi mediów społecznych i cyfrowych. Specjaliści w danej dziedzin ... [+]

Umiejętności niezbędne do komunikacji i public relations zostały drastycznie przedefiniowane dzięki postępowi mediów społecznych i cyfrowych. Specjaliści w danej dziedzinie są zobowiązani do koordynowania coraz bardziej złożonych kampanii public relations i definiowania skomplikowanych strategii i mikro-celów w celu zapewnienia, że ​​kluczowe przesłania organizacji docierają do kluczowych odbiorców docelowych. Program ten zapewni studentom wiedzę niezbędną do wyprzedzania obecnych trendów i stosowania najnowszych technologii i strategii komunikacyjnych.

Czas trwania: trzy semestry / jeden rok (90 punktów)

Lokalizacje: Barcelona, ​​Genewa, Montreux, Monachium, Online... [-]

Szwajcaria Geneva Hiszpania Barcelona Montreux Niemcy Munich Switzerland Online  + 4 Więcej
Styczeń 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku