Programów Public Relations. Szukaj najlepszych programów Public Relations tutaj!

Programów Public Relations. Szukać najlepszych programów Public Relations!

Master of Business Administration jest również znany jako MBA. Jest to stopień podyplomowy, który zagłębia się głęboko w koncepcje biznesowe, od marketingu po zarządzanie. Uzyskanie tytułu magistra może pomóc osobom w rozwijaniu kariery zawodowej.

Czym jest MBA w Public Relations? Program studiów może pomóc uczniom zwiększyć widoczność i reputację organizacji. Program nauczania koncentruje się głównie na takich obszarach, jak strategie komunikacji, zaufanie konsumentów, zarządzanie marką i wyniki biznesowe. Tematy kursów mogą obejmować finanse, księgowość, rynki międzynarodowe i handel krajowy. Uczniowie mogą także nauczyć się, jak tworzyć komunikaty z zakresu public relations dla organizacji prywatnych, korporacyjnych i non-profit. Może to obejmować kampanie w mediach społecznościowych i informacje prasowe. Program zazwyczaj wymaga intensywnych badań i pisania. Badania są zwykle zakończone w ciągu jednego do dwóch lat.

Studenci kierunku Master of Business Administration w Public Relations często mają silną komunikację, umiejętności przywódczych i pisania. Zestaw umiejętności może pomóc im odnieść sukces w nowoczesnym środowisku biznesowym. Umiejętności te mogą również pomóc im osiągnąć sukces w życiu osobistym.

Czesne i opłaty za MBA w Public Relations zmieniają się w zależności od szkoły. Ważna jest również długość rejestracji. Studenci są zachęcani do badania instytucji, które ich interesują.

Istnieje rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie public relations. Absolwenci posiadający tytuł MBA w zakresie Public Relations mogą znaleźć pracę w firmach public relations, firmach reklamowych, korporacjach i organizacjach non-profit. Istnieje kilka potencjalnych ścieżek kariery, w które może wejść osoba fizyczna. Niektóre z najczęściej występujących stanowisk obejmują kierownika projektu, account managera, badacza ds. Marketingu, koordynatora ds. Społeczności i specjalisty ds. Public relations. Chociaż jest to szybko rozwijająca się okupacja, jest również wysoce konkurencyjna.

Programy Master of Business Administration w Public Relations oferowane są na całym świecie. Studenci mogą uzyskać stopień naukowy, biorąc lekcje online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Magisterskie w zakresie prawa gospodarczego i public relations

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 16 - 20 miesięcy Otwarta rekrutacja Szwajcaria Zürich + 1 więcej

Pod koniec magistra (MBA) w zakresie prawa gospodarczego i Public Relations programu studiów absolwenci będą łączyć teorię z własnym doświadczeniem pracy i wyświetlić solidnej znajomości prawa gospodarczego i Public Relations. [+]

3 najlepszych uniwersytetów = 1 stopień EUROPEJSKĄ Wszyscy uczniowie będą mieli oprócz ABM Dyplom Wspólny dyplom z Uniwersytetu w Dąbrowie Górniczej (WSB) i Uniwersytetu Tarasa Szewczenki Narodowej. 3 najlepszych uniwersytetów europejskich = najlepsza wirtualna / Odległość Program = 1 Top Dyplom Europejski SZWAJCARIA + UE + najwyższej pozycji w rankingu 500

Rozwijać swoją wiedzę w ABM

Połączyć się z uczniów i liderów takich jak Ty w programach naszego mistrza internetowego. Będziesz iść tak daleko, jak twój umysł będzie cię jako uczeń magistra w ABM.

Dla profesjonalistów

Mistrz Business Law i Public Relations (MBA) oznacza kolejny poziom osiągnięć w każdej dyscypliny akademickiej.... [-]


MBA w komunikacji

EU Business School
Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat March 2019 Szwajcaria Geneva Hiszpania Barcelona Montreux Niemcy Munich Switzerland Online + 8 więcej

Umiejętności niezbędne do komunikacji i public relations zostały drastycznie przedefiniowane dzięki postępowi mediów społecznych i cyfrowych. Specjaliści w danej dziedzinie są zobowiązani do koordynowania coraz bardziej złożonych kampanii public relations i definiowania skomplikowanych strategii i mikro-celów w celu zapewnienia, że ​​kluczowe przesłania organizacji docierają do kluczowych odbiorców docelowych. Program ten zapewni studentom wiedzę niezbędną do wyprzedzania obecnych trendów i stosowania najnowszych technologii i strategii komunikacyjnych. [+]

Umiejętności niezbędne do komunikacji i public relations zostały drastycznie przedefiniowane dzięki postępowi mediów społecznych i cyfrowych. Specjaliści w danej dziedzinie są zobowiązani do koordynowania coraz bardziej złożonych kampanii public relations i definiowania skomplikowanych strategii i mikro-celów w celu zapewnienia, że ​​kluczowe przesłania organizacji docierają do kluczowych odbiorców docelowych. Program ten zapewni studentom wiedzę niezbędną do wyprzedzania obecnych trendów i stosowania najnowszych technologii i strategii komunikacyjnych.

Czas trwania: trzy semestry / jeden rok (90 punktów)

Lokalizacje: Barcelona, ​​Genewa, Montreux, Monachium, Online... [-]