Wszystkie programów MBA Kuwejt

Programów MBA Kuwejt

MBA

Kuwejt jest atrakcyjny dla wielu międzynarodowych studentów do wysokiej jakości edukacji i wspaniałe udogodnienia. Studenci realizują MBA w Kuwejcie będą korzystać z najwyższej klasy naukowców prowadzone przez renomowanych wykładowców, będąc w kraju o bogatej kulturze i korzystając z lokalnych zabytków i atrakcji morza. MBA w Kuwejcie może być doskonałym sposobem na rozpoczęcie kariery zawodowej w regionie lub na całym świecie.

MBA w programach Kuwejt studentów z dobrze zaokrąglone edukacji, która pomoże mu w uzyskaniu krytycznych i strategicznych umiejętności myślenia niezbędnych do zarządzania w ciągle zmieniającym się środowisku globalnego biznesu. Poprzez kursy, które koncentrują się na takie tematy jak marketing, księgowość, zarządzanie, finanse, zasoby ludzkie, etyki, MBA u studentów Kuwejt nauczyć się praktycznego zastosowania teorii do praktyki gospodarczej. Istnieje wiele opcji MBA w Kuwejcie, w tym w niepełnym wymiarze czasu, w pełnym wymiarze czasu i badań online.

Aby dowiedzieć się więcej o opcji MBA w Kuwejcie, przewijanie programów poniżej i może się okazać, że edukacja pomoże Ci spełnić Twoje cele zawodowe i osobiste!

Czytaj więcej

MBA Na Bliskim Wschodzie

Management Development Centre International
Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy September 2018 Kuwejt Kuwait City

MBA jest z brytyjskiego uniwersytetu, który ma na celu rozwój wiedzy, budować zaufanie i uzyskać globalną perspektywę w ramach przygotowań do nowych obowiązków w zakresie zarządzania lub stać się starszy lider w branży. [+]

MBA w Kuwejt - MBA programy Kuwejt. Dlaczego warto wybrać się na wczesnym etapie kariery MBA z MDCI? Test MBA jest z brytyjskiego University który ma na celu rozwój wiedzy, budować zaufanie i uzyskać globalną perspektywę w ramach przygotowań do nowych obowiązków w zakresie zarządzania lub stać się starszy lider w branży. Z zajęć prowadzonych na Środkowym Wschodzie, uczniowie są przedstawiane z rygorystycznego intelektualnie programu, który ma na celu zapewnienie uczenia dostosowane do obecnych i przyszłych potrzeb w zakresie rozwoju, promowanie samoświadomości, kreatywności i krytycznego myślenia. Jest to wyjątkowa okazja do realizacji projektu, doradztwo w imieniu organizacji. Poprzednia organizacji klienta włączyły organizacje, takie jak Siemens i NatWest. Struktura programu Program składa się z ośmiu modułów nauczania, a także rozprawy i pokrewnej projektowania i metod badawczych modułu. Przykładowe moduły obejmują: Zarządzanie osobami, biznes ekonomia, marketing i innowacje oraz Strategia organizacyjna. Jednym z podstawowych modułów jest projektem doradztwo poprzez które studenci pracują w zespołach dla organizacji klienta do rozwijania swoich kompetencji biznesowych, rozwoju kariery i umiejętności doradczych. struktura dostawy Program dostarczany jest w ciągu 18 miesięcy dzięki połączeniu twarzą w twarz nauczania sesje oraz wsparcie online. Każdy moduł składa się z trzech pełnych dni od chwili kontaktu z wykładowcą i innymi studentami. Poza twarzą w twarz sesje, uczniowie angażują się w dyskusjach internetowych i ocenach ułatwione przez opiekuna. Sesje mieszkalne odbywać co około sześć tygodni, w zależności od święta; brak ujawnienia w okresie ramadanu. kryteria kwalifikacyjne Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie pracy. Minimum 2: Stopień 2 wyróżnienia. Ponadto studenci, których pierwszym językiem... [-]