Wszystkie programów MBA Benin

Programów MBA Benin

MBA

Zarabianie Master of Business Administration (MBA) jest realizowane poprzez spełnienie wymagań programu studiów podyplomowych w szkole biznesu. Wiele szkół oferuje w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, lub Opcje internetowe, aby zarobić swój stopień w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Jeśli chcesz, aby wspiąć się na korporacyjnej drabinie i zdobyć stanowisko kierownicze, MBA jest dla Ciebie. Program ten daje wiedzę i umiejętności, aby zdobyć wszechstronność, jeśli chodzi o zrozumienie, z wielu funkcjonalnych, obszarów biznesowych. Plus możliwość korzystania z narzędzi i analiz, aby przyczynić się do planowania strategicznego i podejmowania decyzji.

Benin, położony w zachodniej Afryce, jest domem dla wielu opcji szkolnictwa wyższego. Istnieje 10 oddziałów Narodowego Uniwersytetu Benin w całym kraju, a łączna liczba instytucji publicznych i prywatnych w połączeniu wynosi 94.

MBA Benin - Weź MBA Benin. Wszystkie MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Master In Business Administration (MBA)

African School of Economics
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2018 Benin Kotonu

Program MBA firmy ASE jest wzorowany na amerykańskim programie MBA, dostosowanym do kontekstu afrykańskiego. Naszym celem jest przyciągnięcie studentów z wielu środowisk, które chcą stać się jutrzejszymi liderami biznesu afrykańskiego. [+]

MBA w Benin - MBA programy Benin. Magister zarządzania (MBA) Program MBA firmy ASE jest wzorowany na amerykańskim programie MBA, dostosowanym do kontekstu afrykańskiego. Naszym celem jest przyciągnięcie studentów z wielu środowisk, które chcą stać się jutrzejszymi liderami biznesu afrykańskiego. Studenci otrzymują takie same podstawowe szkolenie z zakresu ekonomii i statystyki, jak studenci innych programów ASE, uzupełnieni o zajęcia z zakresu rachunkowości, audytu, prawa gospodarczego, przedsiębiorczości i zarządzania. Staramy się przygotować studentów do wykonywania karier w dziedzinie rachunkowości, bankowości, doradztwa, finansów, marketingu i zarządzania w sektorze prywatnym oraz w sektorze organizacji non profit. Kluczową zaletą programu MBA ASE jest nacisk na metody ilościowe i analityczne oraz szeroki zakres partnerstwa z uniwersytetami i korporacjami na całym świecie. Te partnerstwa zapewnią studentom programu unikalne zaangażowanie w międzynarodowe środowisko biznesowe i możliwość współpracy z niektórymi z głównych graczy. Studenci mają również możliwość zorganizowania i uczestnictwa w warsztatach ASE w zakresie finansów i zarządzania oraz mogą skorzystać z sieci międzynarodowej w celu podjęcia praktyk stażowych, podczas gdy student ASE. Program oferuje dwa podsektory: Finanse i Marketing i Zarządzanie. [-]