Filter
MBA
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programów Political Science. Szukać najlepszych programów Political Science!

Master of Business Administration (MBA) to rodzaj studiów podyplomowych, który bada temat biznesu. Bardziej zaawansowany niż licencjat, ten stopień często wymaga dwóch lub trzech lat intensywnych studiów. Wielu studentów dąży do tego typu studiów, aby przygotować się na pozycję lidera w karierze biznesowej.

Co to jest MBA w politologii? Ta dziedzina nauki koncentruje się na złożonych operacjach rządów, gospodarek, trendów społecznych i instytucji, które zmieniają i wpływają na nasz świat. Wiele programów nauk politycznych studiuje opiekę zdrowotną, mieszkalnictwo, edukację, zatrudnienie i etykę świata za pomocą teorii politycznej, polityki porównawczej i innych narzędzi. Program magisterski często zawiera kursy dotyczące wyżej wymienionych tematów, aby lepiej zrozumieć funkcję instytucji politycznych i ich wpływ na społeczeństwo.

Nauka o polityce może obejmować wiele ważnych tematów, ale może również dostarczyć studentom wiedzy na temat wielu przydatnych umiejętności. Studenci w tej dziedzinie często rozwijają umiejętności krytycznego myślenia, analizując dane z badań. Uczniowie ci wykazują również silne zdolności przywódcze i planowania, które są przydatne zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Wiele programów studiów magisterskich wymaga dwóch lub trzech lat zajęć. Koszt tych programów może się różnić w zależności od liczby kursów wymaganych do ukończenia studiów. Zanim uczeń wybierze program, ważne jest, aby dowiedzieć się o kosztach poszczególnych szkół, odwiedzając stronę internetową szkoły lub kontaktując się z działem rekrutacji.

Po uzyskaniu dyplomu MBA z zakresu nauk politycznych, studenci mogą ubiegać się o bardziej zaawansowane i lepiej płatne kariery. W tej dziedzinie dostępnych jest zwykle wiele stanowisk, które obejmują wiele branż, w tym biznes, dziennikarstwo, prawo i edukację. Specjaliści z tego stopnia mają zapewnione stanowiska jako analitycy polityczni, prawnicy, analitycy marketingu, specjaliści od public relations, a nawet menedżerowie mediów społecznościowych.

Naukowcy mogą studiować nauki polityczne w jednej z wielu szkół wyższych na całym świecie. Wiele z tych instytucji oferuje opcje nauki na odległość, kursy w niepełnym wymiarze godzin lub programy studiów za granicą. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej

4 Results in Political Science

Regis University, The College for Public Leadership

Master of Business Administration w działalności rządu oferuje solidne podstawy programowej w zakresie umiejętności biznesowych i stosuje je do środowiska rządu. ... [+]

Master of Business Administration w działalności rządu oferuje solidne podstawy programowej w zakresie umiejętności biznesowych i stosuje je do środowiska rządu.

Uczniowie zachęcani są do łączenia lekcjach z pracy doświadczenie, aby osiągnąć konkretne rezultaty świata na najwyższy poziom wydajności indywidualnych i organizacyjnych. Podstawy programu technicznych umiejętności biznesowych oraz zarządzania w ramach usług publicznych oraz zarządzania.

Wszyscy studenci prowadzą Master of Business Administration musi wypełnić 36 godzin kredytowych na stopień. Dokonuje się tego poprzez wypełnienie wszystkich wymagań programu nauczania.

MBAP520a/MBAP520b Essentials of Business Development I i II (6 godzin kredytowych) MBAC600 Ekonomii i Zarządzania (3 godzin kredytowych) MBAC602 Etyki i Polityki Społecznej (3 godzin kredytowych) MBAL603 Concepts in Business of Government (3 godzin kredytowych) MBAL602 rząd Otoczenie prawne (3 godzin kredytowych) MBAL604 Rozwój organizacyjny dla rządu (3 godzin kredytowych) MBAF601 Federal Financial Management (kredyt 3 godzin) MBAL606 rząd Information Management (3 godzin kredytowych) MBAO606 Zarządzanie zmianami (3 godzin kredytowych) MBAM604 Leadership / Management Challenge (3 godzin kredytowych) MBAL695 Business Strategies w rząd Środowiska (Capstone Course) (3 godzin kredytowych) ... [-]
Stany Zjednoczone Washington
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
L'Ecole de Guerre Economique

Szkolenia dla kadry kierowniczej Strategie korporacyjne, zarządzanie organizacją i odporność (SEGOR) opierają się na nowym podejściu do nauk politycznych, geoekonomii i z ... [+]

Postęp i rynek dyktowały bieg ludzkich społeczeństw od czasów rewolucji przemysłowych. Przez cały XIX i XX wiek głównym problemem był rozwój. Kraje uprzemysłowione były wzorem do naśladowania. Na początku XXI wieku zaczęły pojawiać się granice tej dynamiki. Wrażliwość państwa nie jest już mierzona jedynie jego trudnościami w rozwijaniu się, jak miało to miejsce podczas debat na temat relacji Północ / Południe. Przywódcy polityczni i gospodarczy muszą być w stanie odpowiedzieć na nowe potrzeby wynikające z ograniczeń geoekonomicznych, rozwoju rynku, kryzysów finansowych i wymogów kategorii społeczno-zawodowych.

Przeżycie populacji na danym terytorium staje się żywotnym interesem. Takie podejście wykracza poza restrykcyjny pogląd na obronę gospodarczą i podkreśla niedoskonałości w definiowaniu strategicznych interesów zatwierdzonych przez Komisję Europejską. Pozostawia także granice suwerennego nurtu myśli, który koncentruje się na pojęciu niezależności.... [-]

Francja Paris
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
11 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
L'Ecole de Guerre Economique

Kwestii materialnego bezpieczeństwa przedsiębiorstw nie da się już dziś oddzielić od problemu niematerialnych zagrożeń, które wpływają na życie gospodarcze za pośrednictw ... [+]

Kwestii materialnego bezpieczeństwa przedsiębiorstw nie da się już dziś oddzielić od problemu niematerialnych zagrożeń, które wpływają na życie gospodarcze za pośrednictwem sieci komputerowych i Internetu.

Ochrona korporacyjna i bezpieczeństwo międzynarodowe są obecnie kwestiami o znaczeniu strategicznym, którym nie można dłużej sprostać za pomocą szeregu środków technicznych.

Aby odpowiedzieć na tę potrzebę globalnego podejścia do bezpieczeństwa cybernetycznego, EGE zdecydowała się wprowadzić Risk, International Security i RSIC Cybersecurity MBA w ramach oferty szkoleń wstępnych .

RSIC MBA można przygotować za pomocą Bac 3 w ciągu 2 lat za pomocą RI Programu Risk and Risk Intelligence RIE lub w 1 roku z Bac 4.... [-]

Francja Paris
October 2019
Zaoczne
1 - 2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
L'Ecole de Guerre Economique

Kwestii materialnego bezpieczeństwa przedsiębiorstw nie da się już dziś oddzielić od problemu niematerialnych zagrożeń, które wpływają na życie gospodarcze za pośrednictw ... [+]

Kwestii materialnego bezpieczeństwa przedsiębiorstw nie da się już dziś oddzielić od problemu niematerialnych zagrożeń, które wpływają na życie gospodarcze za pośrednictwem sieci komputerowych i Internetu.

Ochrona korporacyjna jest obecnie strategiczną kwestią, której nie można już rozwiązać za pomocą szeregu środków technicznych.

Aby sprostać tej potrzebie globalnego podejścia do cyberbezpieczeństwa i zagrożeń, EGE zdecydowała się uruchomić program wykonawczy Zarządzanie ryzykiem, bezpieczeństwo międzynarodowe i cyberbezpieczeństwo (MRSIC) .

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich specjalistów we wszystkich sektorach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i cyberbezpieczeństwo, menedżerów ds. Ryzyka , kierowników sektora publicznego (policja, obrona itp.) W zakresie rekonwersji, rezerwy lub aktywności.... [-]

Francja Paris
March 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku