Filter
MBA
Nowa Zelandia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programów MBA Nowa Zelandia

Nowa Zelandia oferuje wysokiej jakości programów MBA, które przyciągają wielu firm i specjalistów z całego świata. Zdobądź MBA w Nowej Zelandii wśród pięknych krajobrazów i przyjaznego, gościnnego, wielokulturowym ludzie sprawiają, że MBA w Nowej Zelandii dla wielu studentów.

MBA w Nowej Zelandii oferuje bardzo szanowany edukacji, która obejmuje teorię biznesowych i aplikacji, strategicznych i krytycznego myślenia, a solidne podstawy firmy, która przygotowuje absolwentów do wielkiej kariery w sektorze publicznym i prywatnym, jak i małych firm i międzynarodowych korporacji . Z MBA w Nowej Zelandii, studenci mogą specjalizować się w takich dziedzinach jak księgowość, marketing, zarządzanie, lub technologii informacyjnej i prowadzony przez wykładowców z najwyższej półki.

MBA Nowy program Zelandii może być następnym krokiem, jaki musimy podjąć, aby spełnić swoje zawodowe i cele edukacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z opisami programu poniżej i zobacz, czy znajdziesz MBA w Nowej Zelandii, który odpowiada Twoim wymagania najlepszych!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Results

Victoria University of Wellington

Certyfikat, Dyplom Podyplomowy lub Master of Business Administration - wybierz kwalifikację z wymaganiami wpisowymi, zaangażowaniem czasowym i korzyściami kariery, które ... [+]

Przenieś swoją karierę na wyższy poziom

Certyfikat, Dyplom Podyplomowy lub Master of Business Administration - wybierz kwalifikację z wymaganiami wpisowymi, zaangażowaniem czasowym i korzyściami kariery, które Ci odpowiadają.

Będziesz opanował narzędzia i modele, które poprawią strategiczne myślenie, podejmowanie decyzji i przywództwo, dzięki rodzinie profesjonalnych programów, które pozwolą ci wybrać odpowiednie kwalifikacje.

Ucz się od przywódców akademickich i zawodowych i buduj potężne sieci z innymi uczniami. Rozwiniesz praktyczne umiejętności, które możesz natychmiast wykorzystać w swoim życiu zawodowym. Będziesz mieć możliwość skoncentrowania się na obszarach zainteresowania, aby zmaksymalizować korzyści dla kariery.... [-]

Nowa Zelandia Wellington
March 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
16 - 30 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Auckland Institute of Studies

Master of Business Administration (MBA) jest najbardziej uznawanym na świecie uznaniem biznesu na świecie. ... [+]

Master of Business Administration (MBA) jest najbardziej uznawanym na świecie uznaniem biznesu na świecie. Jest to stopień zawodowy w zarządzaniu przedsiębiorstwem oparty na praktycznym programie z podstawami teoretycznymi, stosowanymi i badawczymi. Obejmuje on szereg dyscyplin biznesowych, które stanowią podstawę podejmowania decyzji wykonawczych.

AIS MBA oferuje specjalizacje w:

Międzynarodowy biznesFinanseMarketingOperacje i logistyka

MBA ma również trzy alternatywne Pathways :

27 modułów i dwumiesięczne badanie terenowe25 modułów i trzymiesięczny staż20 modułów i sześciomiesięczna dysertacja

Wymagający pięciostopniowy program stawia wysokie wymagania czasowe, aby osiągnąć wymagany standard.... [-]

Nowa Zelandia Auckland
March 2019
W pełnym wymiarze godzin
18 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Victoria University of Wellington, Business School

Zwiększ swoją wydajność jako menedżer i lider z szeroko zakorzenionym programem MBA, który można studiować podczas pracy. ... [+]

Zwiększ swoją wydajność jako menedżer i lider z szeroko zakorzenionym programem MBA, który można studiować podczas pracy.

Weź swoją karierę na wyższy poziom

Oparte na Szkoła Zarządzania Uniwersytetu Victoria, Stolica Nowej Zelandii MBA oferuje szerokie podstawy we współczesnej administracji i zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Opanujesz narzędzia i modele, które poprawiają myślenie strategiczne, podejmowanie decyzji i przywództwo poprzez rodzinę profesjonalnych programów, które pozwolą Ci wybrać odpowiednie kwalifikacje.

29%: Proporcja MBA, zatrudnionych na poziomie wyższym lub wyższym od sześciu do dziesięciu lat. Stowarzyszenie Badań Kariery MBA, 2010 Naucz się od liderów akademickich i profesjonalnych oraz budować zaawansowane sieci z innymi uczniami. Rozwijasz praktyczne umiejętności, które możesz natychmiast wykorzystać w swoim życiu zawodowym. Będziesz miał okazję skoncentrować się na obszarach zainteresowania, aby maksymalnie wykorzystać zalety swojej kariery.... [-]

Nowa Zelandia Wellington
March 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
5 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
AUT Business School

AUT MBA jest oferowana w AUT Business School w centrum Auckland City. Program jest zaprojektowany, aby zapewnić maksymalną elastyczność, aby dopasować się swoich zobowiąz ... [+]

AUT 's Master of Business Administration (MBA)

&nbsp

AUT MBA jest oferowana w AUT Business School w centrum Auckland City. Program jest zaprojektowany, aby zapewnić maksymalną elastyczność, aby dopasować się swoich zobowiązań zawodowych i osobistych. Obejmuje po-godzinne zajęcia, papiery oferowane w krótkich intensywnych bloków i sześciu ujęć w ciągu roku.

Czy MBA dla mnie?

&nbsp

MBA jest dla profesjonalistów, aspirujących do ogólnego lub wydzielone zarządzaniu lub głównych stanowiska kierownicze - tych, którzy chcą zmienić swoją karierę i stać na czele ostrości leadership.We biznesu na produkcji absolwentów, którzy wpływu oraz dodać natychmiastową wartość ich organizacji poprzez kierowanie i zarządzanie w trudne warunki.... [-]

Nowa Zelandia Auckland
March 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 18 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

The Waikato MBA to wysoce praktyczna kwalifikacja zarządzania na światowym poziomie. Został zaprojektowany, aby wyposażyć wschodzących liderów i menedżerów w umiejętności ... [+]

The Waikato MBA to wysoce praktyczna kwalifikacja zarządzania na światowym poziomie. Został zaprojektowany, aby wyposażyć wschodzących liderów i menedżerów w umiejętności i zdolności do bycia pionierem, który może zarządzać niejednoznacznością, złożonością i nieustannie zmieniającym się środowiskiem biznesowym.

Waikato Management School angażuje się w rozwój innowacyjnych i etycznych liderów biznesu, którzy są wspierani przez szkołę biznesu, która koncentruje się na światowej klasy badaniach prowadzących poprzez innowacje i odpowiedzialne zarządzanie.

Wiedza i doświadczenie, które nasi uczestnicy wprowadzają do klasy, są wysoko cenione. Uznając to, stworzyliśmy program, który zainspiruje, wykształci i zmieni absolwentów MBA. Duży nacisk kładziony jest na uczenie się działań, a ten styl uczenia się stosuje praktyczne zastosowanie teorii i zapewnia natychmiastowy zwrot z inwestycji.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton
February 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku