MBASTUDIES

Kształcenie na odległość MBA Nikaragua - programów MBA Nikaragua MBA

Kapitan Business Administration (MBA) przyznaje się do studentów, którzy ukończą program studiów, który bada różne aspekty świata biznesu, w tym marketingu, finansów, księgowości i zasobów ludzkich. Jest to zarówno profesjonalny i terminala stopnia.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Nikaragua to kraj w Ameryce Środkowej. Nikaragua został przez hiszpańskich konkwistadorów w początku 16 wieku. Hiszpańskie szkoły i kursy są dostępne w większości miast, zwłaszcza Granada. Poszukaj konkretnych ofert w lokalnych przewodników, lub po prostu dowiedzieć się, gdy 're tam.

Kształcenie na odległość MBA Nikaragua - Weź Kształcenie na odległość MBA Nikaragua. Wszystkie Kształcenie na odległość MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Studia magisterskie, Nikaragua, Kształcenie na odległość Filter

Magister administracji biznesu

Keiser University Latin American Campus
MBA
<
Studia dzienne
<
24&nbsp;-&nbsp;30 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Master of Business Administration (MBA, dla jego skrót w języku angielskim) Keiser University oferuje intensywny program Absolwent, że kształci studentów w teorii i praktyki w ...

Czytaj więcej