MBASTUDIES.PL

Zaoczne MBA Niemcy - programów MBA Niemcy MBA

MBA (Master of Business Administration) to studia podyplomowe, które jest przyznawane studentom, którzy opanowali naukę biznesu. MBA jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych stopni na świecie.

MBA to program przeznaczony dla studentów, którzy chcą dalszego ich akademickich umiejętności i zastosować je do rzeczywistych rzeczywistych sytuacjach biznesowych. To prowadzi uczniów do refleksji i przesunąć się w zakresie wyboru ich przyszłej kariery zawodowej. Studenci zdobywają szeroką wiedzę na temat kluczowych funkcji wielu obszarach biznesowych i wykorzystać te umiejętności, aby przyczynić się do strategicznego kierunku działalności.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Zaoczne MBA Niemcy - Weź Zaoczne MBA Niemcy. Wszystkie Zaoczne MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

MBA w zarządzaniu lotnictwem i turystyką

Frankfurt University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia Zaoczne 4 semestry Październik 2019 Niemcy Frankfurt

Dzięki naszemu ugruntowanemu programowi od 2011 roku Twoja ścieżka kariery będzie postępować w szybko rozwijającym się przemyśle lotniczym i turystycznym! Po pomyślnym ukończeniu naszego programu studiów w niepełnym wymiarze czasu, będziesz kwalifikował się do trudnych i wymagających stanowisk kierowniczych i kierowniczych w branży lotniczej i turystycznej.

Studia wieczorowe MBA: International Business Management

Professional School of Business & Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 4 semestry Skontaktuj się ze szkołą Niemcy Kempten + 1 więcej

Szukasz elastycznego i zorientowanego na praktykę programu MBA, który wspiera Cię w Twojej karierze? The Kempten MBA International Business Management

MBA Wine, Sustainability & Sales

University of Applied Sciences Ludwigshafen am Rhein
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 4 semestry Skontaktuj się ze szkołą Niemcy Ludwigshafen

Master of Business Administration (MBA) with an international approach and focus on sustainable management and sales concepts, using real-world examples from today's wine industry
The degree is state-recognized and accredited.

Master of Business Administration (MBA)

SRH FernHochschule Riedlingen
Online Zaoczne Październik 2019 Niemcy Riedlingen

Ze studiów nowego mistrza w Business Administration SRH zdalnego liceum ma pomysł elastycznego kształcenia na odległość konsekwentnie rozwijana: the ....

MBA (Master of Business Administration)

Grenoble Ecole de Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rosja Moscow Francja Grenoble Niemcy Berlin Gruzja Tbilisi + 7 więcej

MBA oferuje 500-godzinny program ogólnego zarządzania w potrójnie akredytowanej International Business School. Nasze MBA jest wysoko stosowane w treściach dostarczanych przez zespół skupiający specjalistów akademickich wraz z menedżerami i konsultantami z wielu sektorów.

Business Administration (MBA)

International Graduate Center - Hochschule Bremen
Ośrodek kształcenia Zaoczne 4 - 5 semestry Skontaktuj się ze szkołą Niemcy Bremen

Zarządzany na skalę międzynarodową Master Business Administration (MBA) oferuje Tobie lub Twoim pracownikom możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy menedżerskiej i biznesowej na następny etap kariery podczas pracy w niepełnym wymiarze godzin. W szczególności, podyplomowe generalne MBA jest przeznaczony dla absolwentów nieekonomicznych programów pierwszego stopnia.

MBA with a specialism in Leadership Studies

University of Strathclyde Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 24 - 36 miesiące Październik 2019 Wielka Brytania Glasgow Włochy Milan Niemcy Munich Chiny Beijing Francja Toulouse + 9 więcej

Naszym celem jest rozwój dyrektorów i menedżerów o wysokim potencjale do wybitnych liderów w swoich dziedzinach specjalistycznych biznesowych. Program jest cenne dla osób w sektorach prywatnych, publicznych i społecznych.

Program Master in Technology Management (MBA / MA)

NIT Northern Institute of Technology Management
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 24 miesiące Październik 2019 Niemcy Hamburg

Zrób kolejny krok w swojej karierze! Program NIT Master's (MA / MBA) w zakresie zarządzania technologią przygotowuje Cię do odpowiedzialnego kierowania i zarządzania zadaniami. Treści są specjalnie dostosowane do wymagań zmieniającego się środowiska pracy dzięki wysokiemu doświadczeniu praktycznemu i kształceniu opartemu na projektach.

MBA Zarządzanie HR i zarządzania talentami

AKAD University
Online Zaoczne 18 - 24 miesiące Otwarta rekrutacja Niemcy Germany Online

Są zainteresowani profesjonalnym personelem i zarządzania personelem rozwoju, z którego chcesz poszerzyć swój pierwszy stopień uniwersytecki na lepsze możliwości rozwoju zawodowego? Następnie należy otworzyć swój własny talent z programem MBA „Talent Management” na AKAD University wszelkie szanse wymagających stanowiskach kierowniczych.

MBA Entrepreneurship and Innovation (MBA)

AKAD University
Online Zaoczne 24 - 30 miesiące Otwarta rekrutacja Niemcy Germany Online

Chcesz zmienić swój pomysł na biznes w udany start-up? Chcesz pracować jako wynajęty przedsiębiorca? Dla ciebie, profesjonalne doradztwo start-upów jest ekscytującym zadaniem, aby otworzyć nowe obszary biznesowe poprzez ukierunkowane innowacje i rozwijać zyskowną działalność dzięki strategiom o wysokiej wydajności? W takim razie program nauczania na odległość "Przedsiębiorczość i innowacja - MBA" jest właśnie dla Ciebie!

Master of Business Administration

IUBH Fernstudium
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 6 semestry Otwarta rekrutacja Niemcy Bad Honnef + 1 więcej

Dzięki naszemu kursowi studiów MBA (Master of Business Administration) oferujemy jeden z najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych programów nauczania na odległość z języka niemieckiego i angielskiego na całym świecie. Silna orientacja międzynarodowa programu studiów otwiera możliwości rozwoju w środowisku globalnym.

MBA w marketingu

IUBH Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 36 miesiące Otwarta rekrutacja Niemcy Bad Honnef + 1 więcej

Będziesz kierować międzynarodowymi kampaniami marketingowymi i reklamowymi oraz współpracować z partnerami, współpracownikami i agencjami na całym świecie. MBA w marketingu otworzy drzwi do kariery menedżera marketingu w globalnej firmie.

MBA w zarządzaniu IT

IUBH Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 36 miesiące Otwarta rekrutacja Niemcy Bad Honnef + 1 więcej

Informacja jest najważniejszym kapitałem dla przedsiębiorstw. Ale kto decyduje, jakie informacje są cenne? Jak najlepiej wykorzystać te informacje? A która technologia może być przydatna? Na te pytania odpowiadają specjaliści IT Management.

MBA w finansach

IUBH Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 36 miesiące Otwarta rekrutacja Niemcy Bad Honnef + 1 więcej

Nasz program MBA ze specjalizacją w finansach

MBA in Engineering Management

IUBH Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 36 miesiące Otwarta rekrutacja Niemcy Bad Honnef + 1 więcej

Inżynierowie są zobowiązani do wyświetlania dużej liczby cech, takich jak precyzja, wydajność i niezawodność. W zarządzaniu inżynierskim dowiesz się, jak zarządzać tymi utalentowanymi osobami, jednocześnie rozwijając i ulepszając strategie rynkowe, zarządzanie marką i rentowność.