MBASTUDIES

Programów Marketing strategiczny. Szukać najlepszych programów Marketing strategiczny!

Masters of Business Administration (MBA) są podyplomowe studia magisterskie w zakresie zarządzania, w swojej lidze. MBA to tradycyjny Oferta kształcenia akademickiego zarządzania. Uniwersytety odpowiedzieć na pytania biznesowe dla dokładnego i głębokiego kwalifikacji dla przyszłych i nowoczesnych menedżerów na podstawie standardowego tytułu. To jest często skracane jako MBA lub tytuł MBA oraz w opozycji do Master of Science (MSc) lub Master of Arts (MA) go bez wątpienia jednym punktów programu wyłącznie.

Studenci marketingu strategicznego mogą dowiedzieć się, jak firma daje się wyróżniać spośród innych podobnych firm. Można to zrobić za pomocą kreatywnych kampanii reklamowych, poprzez zapewnienie lepszej obsługi klienta lub poprzez oferowanie produktów o lepszej jakości niż konkurencyjnych firm.

Programów Marketing strategiczny. Szukaj tutaj programów Marketing strategiczny. Zaoszczędzić czas i skontaktować się z uniwersytetów tutaj!

1 Wyniki z Marketing strategiczny Filter

MBA w zakresie zarządzania marketingiem w Barcelonie

GBSB-Global Business School
MBA
<
W pełnym wymiarze godzin
<
9 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program MBA w zakresie zarządzania marketingiem w Barcelonie obejmuje podstawowe kursy menedżerskie i analityczne, takie jak zarządzanie operacyjne, rachunkowość finansowa i z ...

Czytaj więcej