MBASTUDIES

Marketing międzynarodowy w Zjednoczone Emiraty Arabskie. Poszukaj programów Marketing międzynarodowy w Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Zarabianie Master of Business Administration (MBA) jest realizowane poprzez spełnienie wymagań programu studiów podyplomowych w szkole biznesu. Wiele szkół oferuje w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, lub Opcje internetowe, aby zarobić swój stopień w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Międzynarodowy marketing to dotyczy stosowania zasad marketingu w wielu krajach jednocześnie dyscypliną akademicką. To pole jest w zasadzie przedłużeniem lokalnych strategii marketingowych oraz na większą skalę globalną.

Zjednoczone Emiraty Arabskie to federacja siedmiu emiratów na wschodniej części Półwyspu Arabskiego, przy wejściu do Zatoki Perskiej. Znaczna część siły roboczej w ZEA są zagraniczni emigranci - stąd w kraju 's makijaż populacja jest tak różnorodny, z arabskimi będących obywatelami mniejszością we własnym kraju.

Marketing międzynarodowy w Zjednoczone Emiraty Arabskie. Wszystkie informacje program Marketing międzynarodowy, zaoszczędzić czas i skontaktować się ze szkołą w Zjednoczone Emiraty Arabskie tutaj!

1 Wyniki z Marketing międzynarodowy, Zjednoczone Emiraty Arabskie Filter

Marketing MBA

International Study Experts
MBA
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Stężenie Marketing zapewni Państwu umiejętności na poziomie zaawansowanym wymaganych do efektywnego planowania, opracowywania i wdrażania strategicznych technik marketingowych ...

Czytaj więcej