MBASTUDIES

Marketing międzynarodowy w Niemcy. Poszukaj programów Marketing międzynarodowy w Niemcy.

Mistrz administracji biznesowej, znany jako MBA, to absolwent stopień przyznawany tym, którzy zakończyć program koncentruje się na zarządzaniu przedsiębiorstwem. Finanse, księgowość, zasoby ludzkie i inne tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej koncentruje się na.

Międzynarodowy marketing to dotyczy stosowania zasad marketingu w wielu krajach jednocześnie dyscypliną akademicką. To pole jest w zasadzie przedłużeniem lokalnych strategii marketingowych oraz na większą skalę globalną.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Marketing międzynarodowy w Niemcy. Wszystkie informacje program Marketing międzynarodowy, zaoszczędzić czas i skontaktować się ze szkołą w Niemcy tutaj!

2 Wyniki z Marketing międzynarodowy, Niemcy Filter

MBA w marketingu międzynarodowym

EU Business School
MBA
Mar 2020
<
Łączone online i stacjonarne
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Marketing produktów i usług jest ważnym aspektem każdej firmy. Zrozumienie potrzeb konsumentów i skuteczne dostarczanie oferty firmy jest kluczem do jej sukcesu. Program ten z ...

Czytaj więcej

International MBA Focus International Marketing (Dual Degree)

International Graduate Center - Hochschule Bremen
MBA
MA
Paź 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Rozpocznij swój program podwójnego dyplomu, wypełniając podstawowe moduły na IGC w Bremie i spędzając drugi termin specjalizujący się w marketingu.

Czytaj więcej