MBASTUDIES

Marketing międzynarodowy w Malezja. Poszukaj programów Marketing międzynarodowy w Malezja.

Zarabianie Master of Business Administration (MBA) jest realizowane poprzez spełnienie wymagań programu studiów podyplomowych w szkole biznesu. Wiele szkół oferuje w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, lub Opcje internetowe, aby zarobić swój stopień w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Międzynarodowy marketing to dotyczy stosowania zasad marketingu w wielu krajach jednocześnie dyscypliną akademicką. To pole jest w zasadzie przedłużeniem lokalnych strategii marketingowych oraz na większą skalę globalną.

Malezja jest monarchią konstytucyjną federalna w Azji. Składa się z trzynastu państw i trzech terytoriów federalnych i ma całkowitą ląd z 329.847 kilometrów kwadratowych, oddzielone Morzem Południowochińskim na dwa podobnej wielkości regionów, Półwyspu Malajskiego i Malaysian Borneo.

Marketing międzynarodowy w Malezja. Wszystkie informacje program Marketing międzynarodowy, zaoszczędzić czas i skontaktować się ze szkołą w Malezja tutaj!

1 Wyniki z Marketing międzynarodowy, Malezja Filter

MBA International Marketing, Coventry University, Wielka Brytania

INTI International University & Colleges, Malaysia
MBA
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

MBA in International Marketing został zaprojektowany dla studentów podejmujących modułów akademickich wraz z każdym indywidualnym projektem w oparciu o staż, doradztwa lub dys ...

Czytaj więcej