MBASTUDIES

Marketing międzynarodowy Batu Pahat - programów Marketing międzynarodowy Batu Pahat Marketing międzynarodowy, Batu Pahat

Mistrz administracji biznesowej, znany jako MBA, to absolwent stopień przyznawany tym, którzy zakończyć program koncentruje się na zarządzaniu przedsiębiorstwem. Finanse, księgowość, zasoby ludzkie i inne tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej koncentruje się na.

Międzynarodowy marketing polega na wykorzystaniu technik marketingowych i zasad na skalę światową. Uczniowie w tej dziedzinie często mają możliwość studiowania zagadnienia, takie jak promowanie międzynarodowej strategii, globalne finanse, regulacje rządowe, kierowanie i alokacji zasobów.

Malezja jest monarchią konstytucyjną federalna w Azji. Składa się z trzynastu państw i trzech terytoriów federalnych i ma całkowitą ląd z 329.847 kilometrów kwadratowych, oddzielone Morzem Południowochińskim na dwa podobnej wielkości regionów, Półwyspu Malajskiego i Malaysian Borneo.

Marketing międzynarodowy Batu Pahat - Weź MBA Batu Pahat. Wszystkie programu MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Marketing międzynarodowy, Batu Pahat Filter

MBA International Marketing, Coventry University, Wielka Brytania

INTI International University & Colleges, Malaysia
MBA
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

MBA in International Marketing został zaprojektowany dla studentów podejmujących modułów akademickich wraz z każdym indywidualnym projektem w oparciu o staż, doradztwa lub dys ...

Czytaj więcej