MBASTUDIES

Marketing dóbr luksusowych w Włochy. Poszukaj programów Marketing dóbr luksusowych w Włochy.

MBA (Master of Business Administration) to studia podyplomowe, które jest przyznawane studentom, którzy opanowali naukę biznesu. MBA jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych stopni na świecie.

Długość programu marketingu towarów luksusowych jest zazwyczaj od jednego do dwóch lat. Koszty tych programów zależy od instytucji, jak również jako centrum badań. Specjalistyczne badania mogą być realizowane w takich dziedzinach, jak szeroko gemmologii, zrównoważonego rozwoju, enologii i zarządzania finansami.

Oficjalnie znany jako Republiki Włoskiej, kraj znajduje się w południowej Europie. Językiem urzędowym jest język włoski i kulturalnych bogatych stolicą jest Rzym. Wiele z World 's najstarszych uniwersytetów znajdują się we Włoszech, w szczególności na Uniwersytecie w Bolonii (założony w 1088). Istnieją trzy Superior Absolwent Szkoły z "uniwersytet stanu ", trzy instytucje o statusie kolegiów doktoranckich, które funkcjonują na magisterskich i podyplomowych poziom.

Marketing dóbr luksusowych w Włochy. Wszystkie informacje program Marketing dóbr luksusowych, zaoszczędzić czas i skontaktować się ze szkołą w Włochy tutaj!

1 Wyniki z Marketing dóbr luksusowych, Włochy Filter

MBA w zarządzaniu luksusem i modą - Rzym - Paryż

Rome Business School
MBA
Lis 2021
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

The Rome Business School MBA w zakresie luksusu i zarządzania modą - Rzym - Paryż to idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć solidne umiejętności zarządzania, aby m ...

Czytaj więcej