MBASTUDIES

Marketing dóbr luksusowych w Francja. Poszukaj programów Marketing dóbr luksusowych w Francja.

MBA (Master of Business Administration) to studia podyplomowe, które jest przyznawane studentom, którzy opanowali naukę biznesu. MBA jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych stopni na świecie.

Część administracji biznesu luksusowych marketingu obejmuje licencji, sponsoringu, zakupów i dystrybucji produktów luksusowych. Ten rodzaj treningu jest idealny dla tych, którzy chcą stać się przedsiębiorcami lub konsultantów biznesowych w luksusowych sektorach.

 

Francja oferuje wspaniały system szkolnictwa wyższego, aby nie tylko swoich obywateli, ale także obcokrajowców. Kraj 's dynamiczny kultura przyciąga zagranicznych studentów i osób zainteresowanych w realizacji międzynarodowych kursów. Francja ma tradycję innowacji naukowych i technologicznych. Gwarantuje to, że uczeni w pełni wykorzystać ich kreatywność.

Marketing dóbr luksusowych w Francja. Wszystkie informacje program Marketing dóbr luksusowych, zaoszczędzić czas i skontaktować się ze szkołą w Francja tutaj!

2 Wyniki z Marketing dóbr luksusowych, Francja Filter

MBA w luksusowym marketingu

EIML Paris Ecole Internationale de Marketing du Luxe
Zaoczne studia MBA
Sie 2020
<
Zaoczne
<
15 miesiące
Język angielski
Francuski
Ośrodek kształcenia

EIML Paris MBA w luksusowym marketingu jest przeznaczony dla studentów i profesjonalistów, którzy chcą rozpocząć karierę w sektorze luksusowym. Szkolenie to pozwala studentom ...

Czytaj więcej

MBA Wyspecjalizowany marketing marek luksusowych i zarządzanie międzynarodowe

Institut Supérieur de Marketing du Luxe
MBA
Kwi 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Francuski
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Numer 1 od 30 lat i uznawany za najlepszy trening dla sektora, MBA Luxury Brand Marketing and International Management to kompleksowe szkolenie opracowane przez profesjonalist ...

Czytaj więcej