MBASTUDIES

Marketing dóbr luksusowych Paryż - programów Marketing dóbr luksusowych Paryż Marketing dóbr luksusowych, Paryż

Biorąc pod uwagę moc MBA i drzwi to otwiera, sieć oferuje i umiejętności rozwiązywania problemów uczy, studenci firmy muszą być bardziej zaangażowani w ich edukacji i dokonać świadomego wysiłku, aby zrozumieć, co chcą się wydostać z ich stopień MBA.

Kurs w luksusowych marketingu mogą skupiać się na wszystkich pięciu głównych sektorach luksusowych w tym piękno, biżuteria, moda, turystyki i gastronomii i enologii. Można to zrobić poprzez uczenie się poprzez studia przypadków, a także wizyt edukacyjnych off-site.

Francja oferuje wspaniały system szkolnictwa wyższego, aby nie tylko swoich obywateli, ale także obcokrajowców. Kraj 's dynamiczny kultura przyciąga zagranicznych studentów i osób zainteresowanych w realizacji międzynarodowych kursów. Francja ma tradycję innowacji naukowych i technologicznych. Gwarantuje to, że uczeni w pełni wykorzystać ich kreatywność.

Paris jest najbardziej zaludnionym miastem we Francji i jego stolicy. Ma ponad 2 miliony mieszkańców. Odgrywa gościć czołowych ośrodków nauki i sztuki w regionie europejskim. Jest domem dla największej liczby osób z wyższym wykształceniem, Paris ma kilka prestiżowych uniwersytetów we Francji.

Marketing dóbr luksusowych Paryż - Weź MBA Paryż. Wszystkie programu MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Marketing dóbr luksusowych, Paryż Filter

MBA w luksusowym marketingu

EIML Paris Ecole Internationale de Marketing du Luxe
Zaoczne studia MBA
Lis 2021
<
studia niestacjonarne
<
14 miesiące
15 Sie 2021
Język angielski
Francuski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

MBA EIML Paris w zakresie marketingu luksusowego jest przeznaczony dla studentów i profesjonalistów, którzy chcą rozpocząć karierę w sektorze luksusowym. Szkolenie to pozwala ...

Czytaj więcej

MBA Marketing luksusowych marek i zarządzanie międzynarodowe

Institut Supérieur de Marketing du Luxe - SUP de LUXE
MBA
<
Studia dzienne
Francuski
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program zajmujący pierwsze miejsce od 30 lat i uznawany za najlepsze szkolenie dla i przez branżę, MBA Luxury Brand Marketing and International Management to kompletne szkolen ...

Czytaj więcej