MBASTUDIES

Marketing dóbr luksusowych Europa - Marketing dóbr luksusowych programów Marketing dóbr luksusowych w Europa

MBA jest daleko i najbardziej udanych stopień 20. wieku. Obejrzyj amerykańskich statystyk. Pierwszego stopnia nie dano, aż 1900. Pod koniec 20 wieku, że miał 27% udziału w rynku wszystkich absolwentów stopni rozdawane.

Przemysł kosmetyczny obejmuje zarówno luksusowe kosmetyki i perfumy. Szkolenie Przemysł mody luksusowej marketingu może zawierać zdobywania wiedzy o kole kolorów w projektowaniu, jak i luksusowych materiałów i tkanin stosowanych w odzieży i akcesoriów.

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

Marketing dóbr luksusowych Europa - Weź Marketing dóbr luksusowych Europa. Wszystkie Marketing dóbr luksusowych i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Marketing dóbr luksusowych, Europa Filter

MBA w luksusowym marketingu

EIML Paris Ecole Internationale de Marketing du Luxe
Zaoczne studia MBA
Sie 2020
<
Zaoczne
<
15 miesiące
Język angielski
Francuski
Ośrodek kształcenia

EIML Paris MBA w luksusowym marketingu jest przeznaczony dla studentów i profesjonalistów, którzy chcą rozpocząć karierę w sektorze luksusowym. Szkolenie to pozwala studentom ...

Czytaj więcej

MBA Wyspecjalizowany marketing marek luksusowych i zarządzanie międzynarodowe

Institut Supérieur de Marketing du Luxe
MBA
Kwi 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Francuski
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Numer 1 od 30 lat i uznawany za najlepszy trening dla sektora, MBA Luxury Brand Marketing and International Management to kompleksowe szkolenie opracowane przez profesjonalist ...

Czytaj więcej