MBASTUDIES

Marketing farmaceutyczny Ameryka Północna - Marketing farmaceutyczny programów Marketing farmaceutyczny w Ameryka Północna

Zarabianie Master of Business Administration (MBA) jest realizowane poprzez spełnienie wymagań programu studiów podyplomowych w szkole biznesu. Wiele szkół oferuje w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, lub Opcje internetowe, aby zarobić swój stopień w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Stany Zjednoczone Ameryki powszechnie nazywane Stany Zjednoczone, jest republika federalna składająca się z pięćdziesięciu stanów i dystryktu federalnego. 48 sąsiednich stanów i Dystrykt Federalny z Waszyngtonu są w pierwszej Ameryce Północnej między Kanadą i Meksykiem. Stan Alaska jest w północno-zachodniej Ameryce Północnej, na zachód Kanady i wschodzie Rosji przez Cieśninę Beringa, oraz stan Hawaje to archipelag w połowie północnego Pacyfiku. Kraj ten ma pięć zaludnionych bezludnych i dziewięciu terytoria na Pacyfiku i Karaibów.

Marketing farmaceutyczny Ameryka Północna - Weź Marketing farmaceutyczny Ameryka Północna. Wszystkie Marketing farmaceutyczny i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Marketing farmaceutyczny, Ameryka Północna Filter

MBA w branży farmaceutycznej i ochrony zdrowia

University of the Sciences in Philadelphia
MBA
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
English
Ośrodek kształcenia

MBA to amerykański program farmaceutyczny i służba zdrowia, który specjalizuje się w sektorze amerykańskiej gospodarki o wartości 4 bln USD. Program przygotowuje absolwentów d ...

Czytaj więcej