MBASTUDIES

Marketing cyfrowy Fargo - programów Marketing cyfrowy Fargo Marketing cyfrowy, Fargo

MBA oznacza Magister Zarządzania i składa się z programu nauczania, który stanowi podstawę w podstawowych pojęć działalności gospodarczej, w tym zarządzanie, ekonomia, finanse, sprzedaż, marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zarządzania łańcuchem dostaw.

Zrozumienie, w jaki sposób nowe technologie medialne pracy jest jednym z elementów strategii udanym cyfrowego marketera. Doświadczenie w zakresie korzystania z tych nowych form do jazdy na zachowanie konsumenta jest także kluczem. Nacisk może obejmować social media, cyfrowe radio i telewizję, marketingu mobilnego oraz inne kanały.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Marketing cyfrowy Fargo - Weź MBA Fargo. Wszystkie programu MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Marketing cyfrowy, Fargo Filter

Master of Business Administration (MBA)

North Dakota State University
MBA
23 Sie 2021
<
studia niestacjonarne
<
4&nbsp;-&nbsp;8 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Nasz program MBA łączy jakość, wygodę i elastyczność w niedrogim pakiecie dostosowanym do Ciebie. Wszystkie kursy MBA są oferowane jeden wieczór w tygodniu w 8-tygodniowych se ...

Czytaj więcej