MBASTUDIES

Marketing cyfrowy Paryż - programów Marketing cyfrowy Paryż Marketing cyfrowy, Paryż

Zarabianie Master of Business Administration (MBA) jest realizowane poprzez spełnienie wymagań programu studiów podyplomowych w szkole biznesu. Wiele szkół oferuje w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, lub Opcje internetowe, aby zarobić swój stopień w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Celem marketingu cyfrowych jest zatrzymać się i wyprzedza trendy w elektronicznej promocji medialnej. Wykorzystanie obecnych i nowych technologii, tych specjalistów użyciu technik marketingowych obrobione dla określonych środowisk cyfrowych wpływania na decyzje zakupowe konsumentów.

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Paris jest najbardziej zaludnionym miastem we Francji i jego stolicy. Ma ponad 2 miliony mieszkańców. Odgrywa gościć czołowych ośrodków nauki i sztuki w regionie europejskim. Jest domem dla największej liczby osób z wyższym wykształceniem, Paris ma kilka prestiżowych uniwersytetów we Francji.

Marketing cyfrowy Paryż - Weź MBA Paryż. Wszystkie programu MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

4 Wyniki z Marketing cyfrowy, Paryż Filter

Strategia marketingu cyfrowego MBA

De Vinci Higher Education Group
MBA
Paź 2021
<
Studia dzienne
30 Cze 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

„Obecnie firmy ze wszystkich branż muszą działać w stale zmieniającym się środowisku cyfrowym. MBA w strategii marketingu cyfrowego ma na celu oferowanie wysokiej jakości szko ...

Czytaj więcej

Specjalizujący się w MBA marketing cyfrowy i e-biznes

ESLSCA Business School
MBA
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Francuski
Ośrodek kształcenia

W "Nowej Ekonomii", Digital dał początek nowym zastosowaniom. Firmy zmuszone są do ponownego rozważenia swojej operacji i podjęcia swojej cyfrowej rewolucji.

Czytaj więcej

MBA w specjalizacji International Business Marketing

ILCI Business School
MBA
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Francuski
Ośrodek kształcenia

Za dwa lata program MBA w marketingu międzynarodowej specjalizacji biznesowej

Czytaj więcej

MBA Online Management of Digital Transformation (ISG EPITA)

IONISx
MBA
<
studia niestacjonarne
<
18 miesiące
Francuski
Online

Opanuj strategiczne wyzwania związane z cyfrową i globalną transformacją gospodarki i opracuj wizję 360 ° firmy, aby uzyskać wzrost.

Czytaj więcej