Programów MBA/Magister z finansów. Szukaj najlepszych programów MBA/Magister z finansów tutaj!

Programów MBA/Magister z finansów. Szukać najlepszych programów MBA/Magister z finansów!

MBA/Magister z finansów

Wiele uniwersytetów na całym świecie, oferuje podwójny dyplom: MBA / MSc w programie Finanse, co pozwala kandydatów do prowadzenia zarówno absolwentów stopni jednocześnie. Opcja podwójnego stopnia jest idealny dla osób, które chcą szerokie wykształcenie biznesowe z ciężkim skupić się na tematy związane z finansami.

MBA obejmie wszystkie podstawowe elementy programu biznesu absolwent poziomu, w tym ekonomii, umiejętności przywódcze, rachunkowości, zarządzania i badań światowych. Master of Science in Finance będzie zagłębić się w kompleksowych finansów przedsiębiorstw. Zajęć typowo zawiera obliczeniowej i finanse, inżynierię finansową, strategię private equity i ekonomię kierownicze.

Programy podwójnego stopnia są przeznaczone do mieszania obu stopni.Często, niektóre z wymaganych kursów MBA i dla poszczególnych stopni Magister Finansów będzie się pokrywać, a studenci mogą zdobyć kredytów kursu, które mają zastosowanie do obu stopni. Takie podejście do szkolnictwa wyższego jest zaprojektowany aby kandydaci przechodzą przez absolwentów programów szybciej i mniejszym kosztem.

Czesnego za udział w dwa programy mogą się znacznie różnić od jednej uczelni do drugiej. Zaleca się, aby potencjalni kandydaci porównać kilka potencjalnych szkół i analizę kosztów przed zastosowaniem. Kandydaci absolwent powinien uczęszczać do szkoły, która jest najlepiej dopasowana.

Pracodawcy często patrzą przychylnie na kandydatów do pracy z wieloma obowiązującymi stopni w swojej dziedzinie. Absolwenci często z powodzeniem stać analityków finansowych, menedżerów finansowych, agentów sprzedaży usług finansowych, osobistych doradców finansowych, i egzaminatorów finansowe.Dodatkowo, absolwenci często mają możliwość wyboru pracodawcy, który jest dobry ze względu na wykazane perspektywa wiedzy w zakresie finansów oprócz wykazać znajomością podstaw biznesu.

 

Jeśli już myśleć o uzyskaniu dyplomu absolwent zarządzania przedsiębiorstwem, ale chcesz uzyskać znaczną dodatkowych zajęć w finansach, podwójny program studiów może być najlepsze dopasowanie. W wielu przypadkach, ludzie wolą, aby zapisać w programie on-line stopni dla większej wygody i dostępności do klas. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w MBA MBA/Magister z finansów. Zajrzyj kategorię} MBA zamiast.

or search for similar programs here