Filter
MBA
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programów Nauki o środowisku. Szukać najlepszych programów Nauki o środowisku!

Gdy większość ludzi myśli o kimś z MBA, pomysł na biznes hartowanej, poważny profesjonalny przychodzi do głowy; jednak, że jest więcej do zakresu administracji biznesu niż czarnych garniturach i krótkich przypadkach. Czy zastanawiasz się, "Co to ​​jest MBA w środowisku?" Może warto rozważyć tę satysfakcję opcję.

Jak świat staje się coraz bardziej ostrożne środowiska, duże firmy robią przesunięcie w celu oszczędzania energii, zwiększenia świadomości wśród klientów i pracowników, oraz stworzyć zielone praktyki biznesowe. MBA w programie ochrony środowiska ma na celu edukować swoich uczestników na temat polityki ochrony środowiska i nauczyć ich, jak zintegrować tę wiedzę do profesjonalnego świata. Obejmuje to ustanowienie polityki organizacji, wychowują innych w ich zielonym wpływu i pomocy w tworzeniu i wspieranie przyjaznych dla środowiska praktyk biznesowych.

Bo tam jest silny impuls w profesjonalnego świata do zwiększenia świadomości ekologicznej, na rynku pracy jest dobra dla każdego, kto dąży do tego stopnia. Jednak dla wielu, wiedząc, że oni pracują, aby uczynić świat lepszym miejscem jest największym motywatorem.

Mimo, że koszt uczestnictwa w szkole zależy od instytucji, istnieje wiele innych opcji dostępnych dzisiaj niż kiedyś mieściły się. To nie było tak dawno temu, że dążenie MBA oznaczało oddanie karierę zawieszone i wraca do szkoły dla dwóch do czterech lat. Nie tylko było to trudne, myśl, że to także kosztowna; Jednak wraz z rozwojem programów w Internecie mistrza dziś każdy może wrócić do szkoły. Większość instytucji online oferują niedrogie, elastyczne zajęcia przeznaczone specjalnie dla uczniów, którzy mają dodatkowe obowiązki poza szkołą.

Istnieje wiele miejsc pracy dostępnych dla osób, które uzyskują dyplom MBA w środowisku. Ostatnio duże firmy szukają menedżerów ds. ochrony środowiska w celu ustanowienia i promowania polityki świadomości ekologicznej. Inne opcje kariery obejmują pracę dla organizacji non-profit, służąc jako kierowników projektów lub pracy w rządzie.

 

Studenci zainteresowani prowadzi studia on-line powinny zacząć od zwiedzania naszej strony i badania programów, które oferujemy. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Nauki o środowisku

Renewables Academy AG (RENAC)

Magister online MBA Renewables zapewnia Master of Business Administration z naciskiem na energię odnawialną i efektywność energetyczną. ... [+]

Uniwersytet Nauk Stosowanych w Beuth Berlin i Renewables Academy (RENAC) wspólnie oferują pierwszy program nauczania na odległość z szansą uzyskania tytułu Master of Business Administration na temat energii odnawialnej i efektywności energetycznej - MBA Renewables.

Program łączy wiedzę ekonomiczną, techniczną, prawną, polityczną i organizacyjną dostosowaną do sektorów energii odnawialnej i efektywności energetycznej. Dzięki holistycznemu podejściu uczniowie zyskują przegląd i zrozumienie:

różne technologie RE, ich zastosowania i zaletymiędzynarodowa polityka energetycznamechanizmy wsparcia dla technologii zielonej energiijak korzystać z tych technologii z zyskiem w branży... [-]
Niemcy Berlin
Październik 2020
Język angielski
Zaoczne
5 semestry
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku