MBASTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Zarządzanie Finlandia - programów Zarządzanie Finlandia Zarządzanie

Kapitan Business Administration (MBA) przyznaje się do studentów, którzy ukończą program studiów, który bada różne aspekty świata biznesu, w tym marketingu, finansów, księgowości i zasobów ludzkich. Jest to zarówno profesjonalny i terminala stopnia.

Zarządzania MBA to program magistra przeznaczony dla profesjonalistów i studentów, którzy chcą być liderami w branży. Programy często łączą zajęcia, takie jak finanse, etyki i zasobów ludzkich z zarządzania i przywództwa kursach umiejętności.

Radzenie sobie z uczelni publicznych jest daleka od optymalnej opcji. Prywatne szkoły zapewniają znacznie lepszą pomoc w swoim doświadczeniem nauczania na odległość. Kilka uniwersytet online przyciąga nauczycieli i uczniów w znacznej odległości od całego świata. To znacznie zwiększa różnorodność w odległości klasie nauki i produkuje ambitne rozmowy wśród tych, z niezwykle zróżnicowanych społeczności, regionów i kultur odległych.

Finlandia, oficjalnie Republika Finlandii, jest Nordic kraj położony w Fennoskandyjskie regionie Europy Północnej.

Kształcenie na odległość MBA Finlandia - Weź Kształcenie na odległość MBA Finlandia. Wszystkie Kształcenie na odległość MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie, Finlandia, Kształcenie na odległość Filter

Master's Degree Program in Educational Leadership

Tampere University Of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 30 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Finlandia Tampere + 2 więcej

Poznaj podstawowe informacje o prowadzeniu ludzi i biznesu w kontekście edukacji międzynarodowej. Nasz program studiów magisterskich w zakresie przywództwa edukacyjnego jest unikalnym programem współpracy na odległość. Jest on organizowany głównie online w trzech tygodniach obowiązkowych, ale interaktywnych i zabawnych w Finlandii.