Filter
MBA
Finlandia Typ studiów: Kształcenie na odległość Tempo: Wszystkie

Kształcenie na odległość Zarządzanie Finlandia - programów Zarządzanie Finlandia Zarządzanie

Kapitan Business Administration (MBA) przyznaje się do studentów, którzy ukończą program studiów, który bada różne aspekty świata biznesu, w tym marketingu, finansów, księgowości i zasobów ludzkich. Jest to zarówno profesjonalny i terminala stopnia.

Zarządzania MBA to program magistra przeznaczony dla profesjonalistów i studentów, którzy chcą być liderami w branży. Programy często łączą zajęcia, takie jak finanse, etyki i zasobów ludzkich z zarządzania i przywództwa kursach umiejętności.

Radzenie sobie z uczelni publicznych jest daleka od optymalnej opcji. Prywatne szkoły zapewniają znacznie lepszą pomoc w swoim doświadczeniem nauczania na odległość. Kilka uniwersytet online przyciąga nauczycieli i uczniów w znacznej odległości od całego świata. To znacznie zwiększa różnorodność w odległości klasie nauki i produkuje ambitne rozmowy wśród tych, z niezwykle zróżnicowanych społeczności, regionów i kultur odległych.

Finlandia, oficjalnie Republika Finlandii, jest Nordic kraj położony w Fennoskandyjskie regionie Europy Północnej.

Kształcenie na odległość MBA Finlandia - Weź Kształcenie na odległość MBA Finlandia. Wszystkie Kształcenie na odległość MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Zarządzanie, Finlandia, Kształcenie na odległość

Tampere University Of Applied Sciences

Poznaj podstawowe informacje o prowadzeniu ludzi i biznesu w kontekście edukacji międzynarodowej. Nasz program studiów magisterskich w zakresie przywództwa edukacyjnego j ... [+]

Zostań liderem edukacji w XXI wieku

Poznaj podstawowe informacje o prowadzeniu ludzi i biznesu w kontekście edukacji międzynarodowej. Nasz program studiów magisterskich w zakresie przywództwa edukacyjnego jest unikalnym programem współpracy na odległość. Jest on organizowany głównie online w trzech tygodniach obowiązkowych, ale interaktywnych i zabawnych w Finlandii.

Ten średniozaawansowany tytuł magistra wymaga 3 lat doświadczenia zawodowego po ukończeniu studiów licencjackich.

Program koncentruje się na najnowocześniejszych umiejętnościach i koncepcjach międzynarodowego przywództwa edukacyjnego. Będziesz rozwijać niezbędne kompetencje do kierowania ludzkimi i technologicznymi zmianami, jakie napotykają instytucje edukacyjne. Zyskasz głębszy wgląd w udany fiński system edukacji, aby przenieść najlepsze praktyki do twojego środowiska. Będziesz także nabywał praktyczne narzędzia i teorie dotyczące motywowania i skutecznego i etycznego kierowania sobą i innymi nauczycielami.... [-]

Finlandia Tampere
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 30 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku