MBASTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Zarządzanie Europie - Zarządzanie programów Zarządzanie w Europie

Masters of Business Administration (MBA) są podyplomowe studia magisterskie w zakresie zarządzania, w swojej lidze. MBA to tradycyjny Oferta kształcenia akademickiego zarządzania. Uniwersytety odpowiedzieć na pytania biznesowe dla dokładnego i głębokiego kwalifikacji dla przyszłych i nowoczesnych menedżerów na podstawie standardowego tytułu. To jest często skracane jako MBA lub tytuł MBA oraz w opozycji do Master of Science (MSc) lub Master of Arts (MA) go bez wątpienia jednym punktów programu wyłącznie.

profesjonalistów i studentów, którzy prowadzą Zarządzanie MBA rozwijanie umiejętności i wiedzy potrzebnych do wyższych funkcji kierowniczych. Wiele programów łączyć kursy okołobiznesowych z klasami zarządzania budynkiem. Studenci uczą się jak skutecznie zarządzać biznesu i zespół różnych organizacji rozmiarach.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

W sumie istnieje ponad 4000 instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, oferujących szeroki wachlarz kursów na poziomie licencjata, magistra i doktora. Z coraz więcej z tych organizacji oferujących angielskiego jako języka nauczania przynajmniej część swoich studiów, uniwersytety w Europie są teraz lepszej jakości niż kiedykolwiek wcześniej. Uniwersytety w Europie oferuje przyjazną atmosferę dla zagranicznych studentów i dać kurs wiedzy, która spełnia ich zawód wymaga w dzisiejszym globalnym popytem.

Kształcenie na odległość Zarządzanie Europie - Weź Zarządzanie Europie. Wszystkie Kształcenie na odległość Zarządzanie program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

51 Wyniki z Zarządzanie, Europie, Kształcenie na odległość Filter

Dual Degree in General Management, MA / MBA (USA)

Steinbeis School Of International Business And Entrepreneurship (SIBE)
Online W pełnym wymiarze godzin 24 miesiące Otwarta rekrutacja Niemcy Niemcy online

Zintegrowany SIBE program Dual Degree in General Management ze Szkoły Międzynarodowego Biznesu i Przedsiębiorczości ( SIBE ) to idealny początek Twojej kariery. Uczestnicy programu pracują w pełnym wymiarze czasu jako asystenci zarządzania w firmach i jednocześnie kończą dwuletni interaktywny program studiów online w SIBE we współpracy z Post University (USA). Przetwarzając wymagające projekty z prawdziwego zdarzenia jako integralną część badania, rozwijasz własne kompetencje i jednocześnie generujesz wymierne korzyści dla firm partnerskich.

Jedzenie

Agribusiness Academy
Online Zaoczne 3 - 6 miesiące Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Newcastle-under-Lyme Birmingham Stany Zjednoczone Boston + 3 więcej

Ten program jest przeznaczony dla osób, które chcą budować swoje krytyczne zrozumienie żywności

Magister Zarządzania Budynkiem i Budową - MBA - Zarządzanie Budową

Universidad Europea - Programas Online
Online 10 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Villaviciosa de Odón

Najlepszy MBA w dziedzinie urbanistyki według "Rankingu 250 najlepszych mistrzów. Jedyny oficjalny tytuł magistra, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę o programach MBA zastosowanych do specyfiki branży budowlanej.

MBA - doświadczenie w zakresie logistyki i transportu

IMF Business School Portugal
Online Zaoczne 720 godziny Otwarta rekrutacja Portugalia Portugal Online

Ten mistrz pozwala na zdobycie umiejętności analizowania podstaw zarządzania strategicznego studiując jego podstaw, dzięki czemu analiza otoczenia rynkowego, w celu umożliwienia uczniowi do sformułowania, wdrażania i monitorowania skutecznej strategii zarządzania; ocenić przydatność strategii biznesowej, analizując plan marketingowy, który ma swoją siedzibę w celu podjęcia decyzji o najbardziej odpowiednich kanałów marketingowych, zapewniając w ten sposób pożądane rezultaty dla Twojej firmy; zdobycie wiedzy niezbędnej do kierunku i zarządzania różnymi obszarami i działów, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie spółki, dominując jej podstawowe wytyczne

MBA - specjalizujący się w zarządzaniu przedsiębiorstwem i marketing

IMF Business School Portugal
Online Zaoczne 720 godziny Otwarta rekrutacja Portugalia Portugal Online

Eksperci w tworzeniu specjalistów zarządzania przedsiębiorstwem we wszystkich ich specjalności (zasobów ludzkich, marketingu strategicznego kierunku, biznesu, systemów informacyjnych, finansów, itp), MFW Business School we współpracy z University Camilo José Cela, prezentuje MBA Zarządzania handlowych i marketingowych, który jest badany szczegółowo wszystkie aspekty potrzebne, aby stać dyrektor handlowy i marketingu, określenie, które elementy należy wziąć pod uwagę, aby stworzyć najlepszą ofertę handlową firmy, aby dotrzeć do klienta w sposób bezpośredni lub przez dystrybutorów.

MBA - Specjalizacja w zakresie zarządzania finansami

IMF Business School Portugal
Online Zaoczne 720 godziny Otwarta rekrutacja Portugalia Portugal Online

Eksperci w tworzeniu specjalistów zarządzania przedsiębiorstwem we wszystkich ich specjalności (zasobów ludzkich, marketingu strategicznego kierunku, biznesu, systemów informacyjnych, finansów, itp), MFW Business School we współpracy z University Camilo José Cela, prezentuje MBA dla dyrektorów finansowych, który jest badany szczegółowo wszystkie aspekty potrzebne, aby stać wykonawczy w dziale finansowym firmy.

MBA - ekspertyzy mody

IMF Business School Portugal
Online Zaoczne 720 godziny Otwarta rekrutacja Portugalia Portugal Online

MBA pozwala nabyć umiejętności do: analizy podstaw zarządzania strategicznego studiując jego podstaw, dzięki czemu analiza otoczenia rynkowego, w celu umożliwienia uczniowi do sformułowania, wdrażania i monitorowania skutecznej strategii zarządzania; ocenić przydatność strategii biznesowej, analizując plan marketingowy, który ma swoją siedzibę w celu podjęcia decyzji o najbardziej odpowiednich kanałów marketingowych, zapewniając w ten sposób pożądane rezultaty dla Twojej firmy; zdobycie wiedzy niezbędnej do kierunku i zarządzania różnymi obszarami i działów, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie spółki, dominując jej podstawowe wytyczne.

MBA - specjalizacja w zakresie marketingu sportowego

IMF Business School Portugal
Online Zaoczne 720 godziny Otwarta rekrutacja Portugalia Portugal Online

To MBA w marketingu sportowego pozwala nabyć umiejętności: znajomość pełnego funkcjonowania marketingu sportowego, imprezie sportowej a jednostką sportowej; oceny strategii biznesowej, analizując plan marketingowy, który podbudowuje strategię, decydując najbardziej odpowiednie kanały marketingowe, zapewniając tym samym pożądanych wyników dla spółki; przyswoić wiedzę wymaganą dla kierunku i zarządzania różnymi dyscyplinami, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie spółki, opanowanie podstawowych materiałów do tworzenia i prowadzenia działalności gospodarczej.

MBA - specjalizujący się w zapobieganiu ryzyka zawodowego

IMF Business School Portugal
Online Zaoczne 720 godziny Otwarta rekrutacja Portugalia Portugal Online

To MBA ze specjalizacją w MFW Pracy Zapobiegania Ryzyka we współpracy z University Camilo José Cela pozwala studentowi lepsze zrozumienie rzeczywistego zakresu zagrożeń zawodowych związanych z pracą i jak zapobiegać i unikać, a także w przygotowaniu najlepszych menedżerowie i dyrektorzy.

International MBA

SCPSU Business School
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Szwajcaria Lozanna Szwajcaria online + 3 więcej

Ten podwójny Master of Business Administration i Master of Management Program jest oparty na studentach studiujących wspólny 8 temat programu UK OFQUAL Diploma 7, zdobywając SCPU Business School Master of Management i opcję uzyskania brytyjskiego MBA.

Magister w dziedzinie rachunkowości i zarządzania finansami

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 16 - 20 miesiące Otwarta rekrutacja Szwajcaria Zurych + 1 więcej

Mistrz (MBA) w rachunkowości i zarządzania finansami programu studiów jest idealny dla studentów, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę i skupić się na zarządzaniu z siedzibą w dziale finansowym.

Magister zarządzania międzynarodowego

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 16 - 20 miesiące Otwarta rekrutacja Szwajcaria Zurych + 1 więcej

Pod koniec magistra (MBA) w międzynarodowym programie studiów Zarządzanie absolwenci będą łączyć teorię z ich doświadczeniem pracy i wyświetlić solidną wiedzę o ich branży zarządzania.

MBA w zakresie zarządzania

ISEAD Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt Kolumbia Bogota Stany Zjednoczone Miami + 4 więcej

Program jest zawartość jednostki i sposób, w którym studenci, pobudzony przez nauczycieli, rozwijanie ich zdolności do rozpoznawania i rozstrzygania, co jest ważne w każdej sytuacji biznesowej, nauki priorytet wysiłku zarządzania i iść do celu umożliwienia nadarzającą się okazję.

MBA z międzynarodowego zarządzania

Moscow Academy of Finance and Law
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 8 - 24 miesiące Wrzesień 2020 Rosja Moskwa Szwajcaria Zurych + 3 więcej

Program Dual Degree umożliwia studentom MFUA Business School uzyskanie dyplomu MBA w dziedzinie zarządzania międzynarodowego w SBS Swiss Business School ...

Magister w strategii zarządzania i zarządzania organizacjami sportowymi MBA

Campus Stellae Instituto Europeo
Online 6 - 12 miesiące Wrzesień 2020 Hiszpania Santiago de Compostela

Mistrz ma minimalny okres sześciu miesięcy i maksymalnie jeden rok. Istnieje możliwość przedłużenia kolejny rok, z opłatą ...