MBASTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Zarządzanie w sporcie Stany Zjednoczone - programów Zarządzanie w sporcie Stany Zjednoczone Zarządzanie w sporcie

Zarabianie Master of Business Administration (MBA) jest realizowane poprzez spełnienie wymagań programu studiów podyplomowych w szkole biznesu. Wiele szkół oferuje w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, lub Opcje internetowe, aby zarobić swój stopień w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Stopień Sports Management można określić jako zarządzanie sportu. Zapisuje student MBA Sport Zarządzanie dostanie solidną podstawę działalności i realizacji różnych teorii biznesowych i metod zarządzania sportem. Spotkania MBA w Zarządzaniu Sports będzie przygotowanie studentów do wysokich stanowisk kierowniczych w sporcie.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Kształcenie na odległość MBA Stany Zjednoczone - Weź Kształcenie na odległość MBA Stany Zjednoczone. Wszystkie Kształcenie na odległość MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

3 Wyniki z Zarządzanie w sporcie, Stany Zjednoczone, Kształcenie na odległość Filter

MBA with Concentration in Sport Management

Columbia Southern University
Online Zaoczne Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Orange Beach

Master of Business Administration - Marketing sportowy

Winthrop University Online
Online Zaoczne Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Rock Hill

Internetowy program Master of Business Administration (MBA) Uniwersytetu Winthrop University z koncentracją na marketingu sportowym

Zarządzanie sportem MBA

Lynn University
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne 1 - 4 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Boca Raton + 1 więcej

Prowadząc MBA zarządzania sportem, nauczysz się tworzyć optymalne środowisko dla rozwoju interpersonalnego i biznesowego, jednocześnie badając kwestie, które wpływają na przyszłość branży. Zyskasz także praktykę stosującą teorię zarządzania i praktyczne techniki do rzeczywistych wyzwań związanych z organizacją udanego wydziału lekkoatletycznego poprzez wymaganie stażu w specjalizacji. Ta specjalizacja oferuje skoncentrowany, użyteczny zestaw umiejętności, aby stać się nieocenionym atutem na każdym poziomie administracji sportowej, czy to uczelnianej, zawodowej czy rekreacyjnej.