MBASTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Zarządzanie w sporcie Europie - Zarządzanie w sporcie programów Zarządzanie w sporcie w Europie

Zarabianie Master of Business Administration (MBA) jest realizowane poprzez spełnienie wymagań programu studiów podyplomowych w szkole biznesu. Wiele szkół oferuje w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, lub Opcje internetowe, aby zarobić swój stopień w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

MBA w Sports Zarządzania ma na celu pomóc wszystkim innowacyjne ludzie tworzą branży sportowej. Program ten stopień nie tylko zwiększa swój talent, ale także uczy ich pewnych umiejętności biznesowych. Więc ten sposób zwiększa się ich zysk i ich odpowiednie sportowe uzyskać większą popularność.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Europe, jeden z world 's siedmiu kontynentach, jest zazwyczaj znany jako wysuniętym półwyspie Eurazji. Drugi najmniejszy kontynent, z 10.180.000 (km2), że zebrano obszar 50 krajów.

Kształcenie na odległość Zarządzanie w sporcie Europie - Weź Zarządzanie w sporcie Europie. Wszystkie Kształcenie na odległość Zarządzanie w sporcie program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

5 Wyniki z Zarządzanie w sporcie, Europie, Kształcenie na odległość Filter

MBA - specjalizacja w zakresie marketingu sportowego

IMF Business School Portugal
Online Zaoczne 720 godziny Otwarta rekrutacja Portugalia Portugal Online

To MBA w marketingu sportowego pozwala nabyć umiejętności: znajomość pełnego funkcjonowania marketingu sportowego, imprezie sportowej a jednostką sportowej; oceny strategii biznesowej, analizując plan marketingowy, który podbudowuje strategię, decydując najbardziej odpowiednie kanały marketingowe, zapewniając tym samym pożądanych wyników dla spółki; przyswoić wiedzę wymaganą dla kierunku i zarządzania różnymi dyscyplinami, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie spółki, opanowanie podstawowych materiałów do tworzenia i prowadzenia działalności gospodarczej.

Magister w strategii zarządzania i zarządzania organizacjami sportowymi MBA

Campus Stellae Instituto Europeo
Online 6 - 12 miesiące Wrzesień 2020 Hiszpania Santiago de Compostela

Mistrz ma minimalny okres sześciu miesięcy i maksymalnie jeden rok. Istnieje możliwość przedłużenia kolejny rok, z opłatą ...

Master in Business Administration and Management (MBA) - Specjalizacja w marketingu sportowym

IMF Business School
Online Zaoczne 12 miesiące Otwarta rekrutacja Hiszpania Madryt

Ten tytuł magistra pozwala poznać działanie wszechstronnego marketingu sportowego, wydarzenia sportowego i sportowego; ocenić przydatność strategii handlowej, analizując plan marketingowy, na którym się opiera, decydując o najbardziej odpowiednich kanałach marketingowych itp., gwarantując w ten sposób pożądane wyniki dla Twojej firmy; zdobyć niezbędną wiedzę do kierowania i zarządzania różnymi dyscyplinami, które pozwalają na prawidłowe funkcjonowanie firmy, dominując nad podstawowymi wytycznymi tworzenia i wdrażania każdego z nich.

MBA - Magister zarządzania sportem (online)

Real Madrid Graduate School
Online 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt

Ten tytuł magistra jest specjalnie zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy muszą łączyć pracę i naukę.

MBA w zarządzaniu sportem

Real Madrid Graduate School
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt + 1 więcej

Magister MBA w zakresie zarządzania sportem łączy wyjątkową ekspozycję z Realem Madryt, akademicką doskonałość, rzeczywiste praktyczne przypadki i rozległą sieć kontaktów w branży sportowej.