MBASTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Zarządzanie w sporcie Ameryka Północna - Zarządzanie w sporcie programów Zarządzanie w sporcie w Ameryka Północna

Studenci często zastanawiam się, czy ich decyzja, aby wyjść z korporacji świata i wyruszyć na drogie MBA był mądry. Do niedawna, najtrudniejsza część MBA zostało zaakceptowane przez najlepszych szkół biznesu. Mając MBA był odpowiednikiem między dwa i pół a cztery lata extra doświadczenie ocenił. To właśnie w takich czasach, że zdajesz sobie sprawę z rzeczywistej wartości MBA.

MBA w Zarządzaniu Sports daje studentom możliwość ubiegania się o pracy wysokiej płatniczych, takich jak trenerów, dyrektorów sportowych, rekrutację agentów i dyrektorów w zajęciach rekreacyjnych. Z ciągłego rozwoju branży sportowej, drużyny sportowe teraz przyznał wartość o szkolenia z zakresu zarządzania dla ich sukcesu. Prawdziwa pasja do sportów, w połączeniu z gruntowną wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania są dodatkowo czynniki drużyn sportowych szukają do w zatrudnianiu ludzi do prowadzenia ich zespołów.

Chociaż kursy kształcenia na odległość mają terminy, które muszą być spełnione, jest fantastyczna sprawa zgodności, do kiedy można przeprowadzić zadania podczas studiów na odległość. Z opcji online, można wyjść z grupy dyskusyjnej wymaganych do powrotu do pracy, a następnie przystąpić po pracy w razie potrzeby. Kursy kształcenia na odległość mogą być podjęte w miejscu, które ma dostęp do Internetu. Można nawet zakończyć zajęcia z salonu internetowego w każdym hotelu na świecie, jeśli potrzebujesz wakacje.

Obejmujące 23 kraje, Ameryka Północna to kontynent pełen możliwości edukacyjnych. Studenci mają możliwość nauki wielu języków i rozwijania zrozumienia bardzo różnych kultur.

Kształcenie na odległość Zarządzanie w sporcie Ameryka Północna - Weź Zarządzanie w sporcie Ameryka Północna. Wszystkie Kształcenie na odległość Zarządzanie w sporcie program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

3 Wyniki z Zarządzanie w sporcie, Ameryka Północna, Kształcenie na odległość Filter

MBA with Concentration in Sport Management

Columbia Southern University
Online Zaoczne Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Orange Beach

Master of Business Administration - Marketing sportowy

Winthrop University Online
Online Zaoczne Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Rock Hill

Internetowy program Master of Business Administration (MBA) Uniwersytetu Winthrop University z koncentracją na marketingu sportowym

Zarządzanie sportem MBA

Lynn University
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne 1 - 4 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Boca Raton + 1 więcej

Prowadząc MBA zarządzania sportem, nauczysz się tworzyć optymalne środowisko dla rozwoju interpersonalnego i biznesowego, jednocześnie badając kwestie, które wpływają na przyszłość branży. Zyskasz także praktykę stosującą teorię zarządzania i praktyczne techniki do rzeczywistych wyzwań związanych z organizacją udanego wydziału lekkoatletycznego poprzez wymaganie stażu w specjalizacji. Ta specjalizacja oferuje skoncentrowany, użyteczny zestaw umiejętności, aby stać się nieocenionym atutem na każdym poziomie administracji sportowej, czy to uczelnianej, zawodowej czy rekreacyjnej.