MBASTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Przywództwo Stany Zjednoczone - programów Przywództwo Stany Zjednoczone Przywództwo

Kapitan Business Administration (MBA) przyznaje się do studentów, którzy ukończą program studiów, który bada różne aspekty świata biznesu, w tym marketingu, finansów, księgowości i zasobów ludzkich. Jest to zarówno profesjonalny i terminala stopnia.

Przewodnictwo MBA przygotowuje studentów z umiejętności przywódczych niezbędnych do spełnienia wymagań i potrzeb organizacji konkurencyjnej. Pola mogą zawierać zachowań organizacyjnych, etyki kierownicze, decyzje finansowe, systemy zarządzania, a decyzje badań marketingowych.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Kształcenie na odległość MBA Stany Zjednoczone - Weź Kształcenie na odległość MBA Stany Zjednoczone. Wszystkie Kształcenie na odległość MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

10 Wyniki z Przywództwo, Stany Zjednoczone, Kształcenie na odległość Filter

Program MBA

Lamar University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 16 - 24 miesiące Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Beaumont + 1 więcej

Program MBA na Lamar University nawiązał współpracę z Leadership Beaumont, Beaumont Chamber of Commerce i SETX YPO, aby zaoferować warsztaty i nawiązywanie kontaktów. Obecni studenci, absolwenci LU oraz młodzi specjaliści w społeczności mają okazję uczyć się tematów biznesowych od wybitnych członków społeczności i liderów biznesu.

MBA w zakresie przywództwa i zarządzania

IGlobal University
Online Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Wiedeń

MBA w zakresie przywództwa i zarządzania

MBA - kierownictwo w Internecie

Averett University Online
Online W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Danville

Ustaw się do budowania zespołów produkcyjnych, opracowanie strategii stałych i pielęgnować zwycięską kulturę pracy z Mistrzem Averett of Business Administration z koncentracją w Leadership (MBA-LDR).

MBA z koncentracji przewodnictwo organizacyjne

Ashford University Online
Online Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Clinton

Zysk niezbędnych do przyspieszenia rozwoju Twojej kariery z MBA. To stężenie zapewnia studentom z teorii, historii i współczesnych strategii przywództwa.

Master of Business Administration - Strategiczne przywództwo

Winthrop University Online
Online Zaoczne Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Rock Hill

Internetowy program Master of Business Administration (MBA) Uniwersytetu Winthrop, koncentrujący się na strategicznym przywództwie, uczy umiejętności potrzebnych studentom do zostania menedżerami na poziomie wykonawczym poprzez prowadzenie zajęć z przywództwa, globalnej konkurencyjności i zarządzania zasobami ludzkimi. Absolwenci są przygotowani do rozwoju kariery i doskonałości na stanowiskach kierowniczych lub menedżerskich.

Master of Business Administration - Strategiczne przywództwo

University of Delaware Online
Online Zaoczne 16 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Newark

Master of Business Administration w strategicznym przywództwie.

Master of Business Administration: Przywództwo i zmiana

Queens University of Charlotte Online
Online Zaoczne 2 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Charlotte

Internetowy program MBA w Queens University of Charlotte opiera się na zasadach przywództwa i integracji z podstawowymi pojęciami biznesowymi, takimi jak planowanie strategiczne, zachowania organizacyjne, finanse i marketing.

Przywództwo MBA i koncentracja zdrowia organizacji

University of Saint Mary Online
Online Zaoczne 1 rok Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Leavenworth

Dostosuj swój przyspieszony, internetowy dyplom MBA z koncentracją na przywództwie i zdrowiu organizacyjnym. Dzięki zajęciom zbudowanym wokół zasad zdrowia organizacyjnego Lencioni, program ten uzbrojeni w zaawansowaną wiedzę na temat kultury organizacyjnej i umiejętności przywódczych w celu opracowania dobrze funkcjonujących organizacji. W ciągu zaledwie 1 roku możesz zdobyć akredytowaną IACBE online MBA z University of Saint Mary i zrealizować swoje cele.

Online Master of Business Administration

University of Northwestern Ohio
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 miesiące Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Lima + 1 więcej

Niezależnie od tego, czy próbujesz awansować na obecnym stanowisku, uzyskać jak najlepsze nowe możliwości, czy też założyć własną firmę, internetowy program MBA University of Northwestern Ohio może wyposażyć Cię w umiejętności niezbędne do podejmowania większych wyzwań i prowadzenia z ufnością. Nasz strategicznie ukierunkowany program nauczania może pomóc Ci rozwinąć szkołę myślenia zorientowaną na biznes i zapewnić zrozumienie przywództwa w biznesie, dzięki czemu będziesz w stanie idealnie poprowadzić organizację do większej wydajności.

MBA, Leadership and Change Management

Concordia University Chicago
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 24 miesiące Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Chicago + 2 więcej

Specjalizacja i certyfikat MBA Concordia University Chicago w zakresie przywództwa i zarządzania zmianami zbuduje podstawy biznesowe potrzebne do rozwoju kariery, koncentrując się na wiodących ludziach i organizacjach. Kursy mają na celu pomóc uczniom zrozumieć wartość szeregu teorii przywództwa, międzykulturowy wpływ praktyki przywództwa oraz zawiłości ułatwiania strategicznych zmian.