Filter
MBA
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programów Moda. Szukać najlepszych programów Moda!

Jeśli projektowania ubrań i akcesoriów brzmi jak idealnego kariery, to może być idealnym kandydatem do zarabiania stopień twojego pana w modzie. Tytuł magistra ustawia cię do wyjścia poza to, co można by się normalnie w stanie zrobić w takim zmieniającym się rynku, zapewnienie dalszych sukcesów w nadchodzących latach.

Podobnie jak wiele innych przyszłych studentów można się zastanawiać, "Co to ​​jest MBA w modzie?" Mówiąc prosto, ten zaawansowany stopień przygotuje Cię do pracy w różnych dziedzinach związanych z przemysłem stylu i trendów. Możesz brać udział w kursach na temat wyświetlaczy mody i projektowania, zakupu i merchandisingu, finansów i budżetu, a przewidywania kolejny wielki falę stylu w branży. MBA to Mistrz w Business Administration stopnia.Zdobywając ten tytuł będzie również nauczyć się, jak być skutecznym dyrektor, kierownik lub przedstawiciel firmy projektowej lub innej obróbki w dziedzinie biznesu. Kursy mogą się odbywać w różnych instytucjach na całym świecie, zarówno na miejscu lub on-line.

Biorąc kursy MBA pod parasolem styl i design znacznie dalszej kariery. Zdobywając wykształcenie wyższe może zarobić ten wywiad zostałeś dążenie do, a także pracę w górnej podziału przywództwa i projektowania.

Koszt podjęcia tych kursów, aby zdobyć swój tytuł magistra będą się różnić w zależności od szkoły wybrać. Jeśli jesteś zainteresowany w rejestracji i dowiedzieć się więcej na temat nauki i pomocy finansowej, możesz skontaktować się z poprawnych personelu w szkole wyboru.

Po ukończeniu poziomu, będziesz mieć możliwości pracy w przemyśle w miejscach na całym świecie. Możliwe pozycje za pracę w obejmie odzież i akcesoria projektowanie, layout magazynu, marketingu, public relations i zarządzania. Możesz też znaleźć pracę jako lidera finansowego, kierownik łańcucha dostaw, autora wyświetlacza i działu kadr. Praca w tej branży pozwoli Ci wziąć udział w podróży do świata, a także sztuki i możliwości kultury do dalszego własną kreatywność.

 

Jeśli wciąż zastanawiasz się, "Co to ​​jest MBA w modzie?" Dostać się jeden krok bliżej do osiągnięcia sukcesu ze swojej kariery w branży mody i ewolucyjnego projektowania. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu. 

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Moda

IMF Business School Portugal

MBA pozwala nabyć umiejętności do: analizy podstaw zarządzania strategicznego studiując jego podstaw, dzięki czemu analiza otoczenia rynkowego, w celu umożliwienia ucznio ... [+]

MBA pozwala nabyć umiejętności do: analizy podstaw zarządzania strategicznego studiując jego podstaw, dzięki czemu analiza otoczenia rynkowego, w celu umożliwienia uczniowi do sformułowania, wdrażania i monitorowania skutecznej strategii zarządzania; ocenić przydatność strategii biznesowej, analizując plan marketingowy, który ma swoją siedzibę w celu podjęcia decyzji o najbardziej odpowiednich kanałów marketingowych, zapewniając w ten sposób pożądane rezultaty dla Twojej firmy; zdobycie wiedzy niezbędnej do kierunku i zarządzania różnymi obszarami i działów, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie spółki, dominując jej podstawowe wytyczne.

Licencje na oprogramowanie obejmują:... [-]

Portugalia Portugal Online
Otwarta rekrutacja
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
720 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
IFA Paris

IFA Paris MBA Fashion Business umożliwia studentom naukę podyplomową całkowicie w języku angielskim w Paryżu, Szanghaju i / lub Stambule. Ten unikalny program pozwala ucz ... [+]

IFA Paris MBA Certyfikowany przez FEDE (Fédération Européenne Des Écoles)Czas trwania: 15-miesięczny program w języku angielskimKampusy: Paryż, Szanghaj, StambułFormat: Paryż lub Stambuł / Paryż lub Szanghaj / Paryż / BangkokNastępne spożycie: wrzesień 2019Punkty ECTS: 120Opłata za złożenie wniosku: 150 EUROpłata za naukę: 14,800 €Ograniczone do: 25 uczniów w klasie

"Pełny 360-stopniowy widok biznesu mody"

Wprowadzenie

Podczas swojego występu na wybiegu w 2011 roku Miuccia Prada stwierdziła, że ​​"Moda to język błyskawiczny". W erze masowej cyfryzacji, w której ludzie mają pośrednią komunikację za pośrednictwem ekranu, psychicznie uspokajają przekonanie, że konstruowanie własnego stylu odzwierciedla jego reprezentację jako jednostki. Jednak, podobnie jak inne języki, moda ma mnóstwo niuansów i aspektów, które czynią czytanie i interpretację bardziej złożoną.... [-]

Chiny Shanghai Turcja Istanbul Francja Paris  + 2 Więcej
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
15 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku