MBASTUDIES

Zaoczne Międzynarodowa opieka zdrowotna Niemcy - programów Międzynarodowa opieka zdrowotna Niemcy Międzynarodowa opieka zdrowotna

MBA (Master of Business Administration) to studia podyplomowe, które jest przyznawane studentom, którzy opanowali naukę biznesu. MBA jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych stopni na świecie.

Zarówno pracownicy służby zdrowia, jak i potencjalni studenci, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie opieki zdrowotnej na poziomie międzynarodowym, powinni rozważyć tę dziedzinę. Międzynarodowa opieka zdrowotna ma na celu rozwiązywanie problemów i poprawę systemów opieki zdrowotnej dla wszystkich placówek i profesjonalistów na całym świecie.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Zaoczne MBA Niemcy - Weź Zaoczne MBA Niemcy. Wszystkie Zaoczne MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Międzynarodowa opieka zdrowotna, Niemcy Filter

MBA w International Healthcare Management (IHM)

Frankfurt School of Finance & Management
Niemcy, Frankfurt + 3 Więcej
MBA
01 Oct 2020
<
Zaoczne
<
20 miesiące
Język angielski
Stacjonarne

Frankfurt School niepełnym wymiarze czasu MBA w International Healthcare Management jest przeznaczony do pracy pracowników służby zdrowia w celu dokładnego zrozumienia międzyn ...

Czytaj więcej