MBASTUDIES.PL

Zaoczne Międzynarodowa opieka zdrowotna Europie - Międzynarodowa opieka zdrowotna programów Międzynarodowa opieka zdrowotna w Europie

Zarabianie Master of Business Administration (MBA) jest realizowane poprzez spełnienie wymagań programu studiów podyplomowych w szkole biznesu. Wiele szkół oferuje w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, lub Opcje internetowe, aby zarobić swój stopień w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Międzynarodowa opieka zdrowotna to nauka o opiece zdrowotnej na skalę globalną. Zachęca potencjalnych studentów do poszerzenia repertuaru medycznego o pacjentów wszystkich kultur na całym świecie, a także przygotowanie ich do pracy z zaawansowaną infrastrukturą opieki zdrowotnej.

Europe, jeden z world 's siedmiu kontynentach, jest zazwyczaj znany jako wysuniętym półwyspie Eurazji. Drugi najmniejszy kontynent, z 10.180.000 (km2), że zebrano obszar 50 krajów.

Zaoczne Międzynarodowa opieka zdrowotna Europie - Weź Międzynarodowa opieka zdrowotna Europie. Wszystkie Zaoczne Międzynarodowa opieka zdrowotna program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

3 Wyniki z Międzynarodowa opieka zdrowotna, Europie Filter

MBA - doświadczenie w marketingu farmaceutycznego

IMF Business School Portugal
Online Zaoczne 720 godziny Otwarta rekrutacja Portugalia Portugal Online

To MBA ze specjalizacją w marketingu farmaceutycznego oferuje możliwość trenowania i rozwijania kompetencji w zarządzaniu przedsiębiorstwem, marketingu, brandingu i komunikacji cyfrowej w celu realizacji planów strategicznych produktów, usług lub firm o najlepszej strategii, dostosowanych do wszystkich obowiązujące przepisy.

MBA w International Healthcare Management (IHM)

Frankfurt School of Finance & Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 20 - 20 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Niemcy Frankfurt

Frankfurt School niepełnym wymiarze czasu MBA w International Healthcare Management jest przeznaczony do pracy pracowników służby zdrowia w celu dokładnego zrozumienia międzynarodowego biznesu opieki zdrowotnej. Program ma na celu rozwój odpowiedzialnych liderów opieki zdrowotnej i wyposażenie ich w praktyczne umiejętności biznesowe, zaawansowane umiejętności w zakresie przedsiębiorczości, wiedzę i doświadczenie przywódcze, aby sprostać wyzwaniom w zglobalizowanym sektorze opieki zdrowotnej.

Online mba międzynarodowe zarządzanie opieką zdrowotną - uniwersytet cumbrii (uk)

Robert Kennedy College
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Szwajcaria Zurych Szwajcaria online Wielka Brytania Miasto Carlisle + 4 więcej

MBA International Healthcare Management ma na celu zapewnienie administratorom opieki zdrowotnej narzędzi służących do skuteczniejszej analizy, kierowania i rozwijania działań administracyjnych w środowisku, w którym stale zmagamy się z ograniczeniami finansowymi.