Programów MBA z międzynarodowej opieki zdrowotnej. Szukaj najlepszych programów MBA z międzynarodowej opieki zdrowotnej tutaj!

Programów MBA z międzynarodowej opieki zdrowotnej. Szukać najlepszych programów MBA z międzynarodowej opieki zdrowotnej!

MBA z międzynarodowej opieki zdrowotnej

MBA to tytuł magistra administracji biznesu. Zarabianie jeden obejmuje podejmowanie ogólnych kursów biznesowych, takich jak finanse, rachunkowości, zarządzania, marketingu, prawa, informatyki i etyki. MBA in International Healthcare przygotowuje studentów do kariery w branży opieki zdrowotnej.

Czym jest MBA in International Healthcare? Program ten koncentruje się na rozwoju przedsiębiorczości menedżerów opieki zdrowotnej, które są wyposażone w zaawansowaną wiedzy i umiejętności, aby sprostać wymaganiom międzynarodowym sektorze opieki zdrowotnej. Studenci będą rozwijać szerokie rozumienie zagadnień międzykulturowych, a także zbudować sieć międzynarodowych specjalistów, z którymi mogą one kiedyś w rozwoju globalnej polityki i systemów opieki zdrowotnej. Absolwenci będą w stanie zarządzać, planować i organizować opiekę dla osób starzejących się, jak również umowa z klęsk żywiołowych, epidemie i wojny.

Istnieje wiele korzyści dla absolwentów MBA w Międzynarodowej Healthcare.Ich stopień daje im przewagę konkurencyjną w miejscu pracy i mogą żądać wyższego wynagrodzenia. Są bardzo specjalista w komunikacji i interakcji z profesjonalistów i publiczności, i są w stanie podejmować szybkie decyzje w obliczu wyzwań.

Jako międzynarodowy stopnia, studenci mogą uzyskać edukację z wielu różnych szkół na całym świecie. Koszty mogą się znacznie różnić od jednej uczelni do drugiej, więc ważne jest, aby skontaktować się ze szkołą, aby dowiedzieć się, ile to będzie kosztować, aby zarobić MBA.

MBA przygotowuje studentów z kluczowej wiedzy biznesowej, umiejętności i cech, które pomaga im łatwo zdobyć pracę w szerokim zakresie kariery. Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w przemyśle farmaceutycznym, technologii medycznych, szpitalach, w charytatywnych i pomocy organizacji.

Istnieje wiele rodzajów programów MBA, które można wybrać, w tym w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze czasu, przyspieszył i kształcenia na odległość.Możesz rozpocząć poszukiwania odpowiedniego programu do swoich potrzeb, korzystając teraz nasze bogate bazy danych. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Online mba międzynarodowe zarządzanie opieką zdrowotną - uniwersytet cumbrii (uk)

Robert Kennedy College
Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 4 lat Otwarta rekrutacja Szwajcaria Zürich Switzerland Online Wielka Brytania City of Carlisle + 4 więcej

MBA International Healthcare Management ma na celu zapewnienie administratorom opieki zdrowotnej narzędzi służących do skuteczniejszej analizy, kierowania i rozwijania działań administracyjnych w środowisku, w którym stale zmagamy się z ograniczeniami finansowymi. [+]

MBA International Healthcare Management ma na celu zapewnienie administratorom opieki zdrowotnej narzędzi służących do skuteczniejszej analizy, kierowania i rozwijania działań administracyjnych w środowisku, w którym stale zmagamy się z ograniczeniami finansowymi.

Programy MBA znaczne korzyści z międzynarodowością pochodzącego z rekrutacją studentów z całego świata, a opierając się na opiekunów wykwalifikowanych w danej dziedzinie.

Naucz się w prywatnej uczelni w Szwajcarii i ukończysz studia z ponad 130 różnych krajów i z Uniwersytetu w Kumbrii.

CZAS TRWANIA

Minimum 12 miesięcy, maksymalnie 5 lat.

Zarys programu

System został zaprojektowany tak, aby spełnić cele online MBA w sposób elastyczny i może być dostosowany do indywidualnych preferencji każdego ucznia. MBA wymaga, aby ukończyć sześć kursów plus ostateczną rozprawę. ... [-]


MBA - doświadczenie w marketingu farmaceutycznego

IMF Business School Portugal
Online W niepełnym wymiarze czasu 720 godziny Otwarta rekrutacja Portugalia Portugal Online

To MBA ze specjalizacją w marketingu farmaceutycznego oferuje możliwość trenowania i rozwijania kompetencji w zarządzaniu przedsiębiorstwem, marketingu, brandingu i komunikacji cyfrowej w celu realizacji planów strategicznych produktów, usług lub firm o najlepszej strategii, dostosowanych do wszystkich obowiązujące przepisy. [+]

Przemysł farmaceutyczny i apteki rozwijają złożoną i silnie regulowanym środowisku. Badania nowych leków jest bardzo drogie i nie ma dostępności czasu.

Z tego powodu, marketingu farmaceutyczne muszą być przygotowane do stawienia czoła wyzwaniom, jakie napotykają na drodze do sukcesu marek, którymi zarządzają.

To MBA ze specjalizacją w marketingu farmaceutycznego oferuje możliwość trenowania i rozwijania kompetencji w zarządzaniu przedsiębiorstwem, marketingu, brandingu i komunikacji cyfrowej w celu realizacji planów strategicznych produktów, usług lub firm o najlepszej strategii, dostosowanych do wszystkich obowiązujące przepisy.

Poprzez szkolenia, będą mogli:... [-]


Mba / mph z yale szkoły zdrowia publicznego

Yale School of Management
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Stany Zjednoczone New Haven New York + 1 więcej

Program MPH w programie Yale dla zdrowia publicznego przeznaczony jest dla zmotywowanych studentów z dużym zainteresowaniem obszarem zdrowia publicznego [+]

Program MPH w programie Yale dla zdrowia publicznego przeznaczony jest dla zmotywowanych studentów z dużym zainteresowaniem obszarem zdrowia publicznego. Podczas gdy niektóre matriculants rozpoczynają program bezpośrednio od uczelni i absolwentów, inni mają podobne doświadczenie w zakresie zdrowia publicznego i / lub stopień naukowy. Ogólnie rzecz biorąc, program MPH wymaga czterech semestrów w miejscu zamieszkania, w trakcie których musi zostać zakończonych 20 kursów. Wszyscy studenci MPH uzupełniają podstawowe kursy z zakresu biostatystyki, epidemiologii, zdrowia środowiskowego, polityki zdrowotnej oraz nauk społecznych i behawioralnych. Studenci muszą również spełniać wymogi podziału, które są specyficzne dla każdego programu akademickiego. Ponadto studenci odbywają staż między pierwszym a drugim rokiem studiów dziennych i magisterską lub kursem głównym. Wspólni Studenci doktorski... [-]


Master of Business Administration z koncentracją w opiece zdrowotnej

PATTEN UNIVERSITY
Online Stany Zjednoczone Oakland USA Online

Master of Business Administration jest zawodowy uznawany we wszystkich gałęziach przemysłu. Studenci uczestniczą w pierwszym zintegrowanym programu badającego obszarów funkcjonalnych przedsiębiorstwa, a następnie dostosować wiedzy i umiejętności zarządzania, wybierając koncentrację. [+]

Master of Business Administration studiów przygotowuje studentów do:

Rozróżnić podstawowe cechy każdej funkcji biznesowych Ocenić, jak zmiany w systemach wiedzy, organizacja może zwiększyć wydajność Prowadzić innych w celu spełnienia celów organizacyjnych Ocenić kondycji finansowej organizacji, stosując metody rachunkowości Tworzenie strategii marketingowych w celu zaspokojenia potrzeb klientów Dostarczają informacji, aby umożliwić organizację w celu maksymalizacji wyników finansowych Oceny sytuacji gospodarczej z perspektywy prawnych, etycznych i prawnych Przewidzieć, jak zmiany w międzynarodowym środowisku gospodarczym wpłynie na organizację Zaproponowanie strategii zmierzających do poprawy pozycji konkurencyjnej w organizacji ... [-]