Programów MBA z międzynarodowej opieki zdrowotnej. Szukaj najlepszych programów MBA z międzynarodowej opieki zdrowotnej tutaj!

Programów MBA z międzynarodowej opieki zdrowotnej. Szukać najlepszych programów MBA z międzynarodowej opieki zdrowotnej!

MBA z międzynarodowej opieki zdrowotnej

MBA to tytuł magistra administracji biznesu. Zarabianie jeden obejmuje podejmowanie ogólnych kursów biznesowych, takich jak finanse, rachunkowości, zarządzania, marketingu, prawa, informatyki i etyki. MBA in International Healthcare przygotowuje studentów do kariery w branży opieki zdrowotnej.

Czym jest MBA in International Healthcare? Program ten koncentruje się na rozwoju przedsiębiorczości menedżerów opieki zdrowotnej, które są wyposażone w zaawansowaną wiedzy i umiejętności, aby sprostać wymaganiom międzynarodowym sektorze opieki zdrowotnej. Studenci będą rozwijać szerokie rozumienie zagadnień międzykulturowych, a także zbudować sieć międzynarodowych specjalistów, z którymi mogą one kiedyś w rozwoju globalnej polityki i systemów opieki zdrowotnej. Absolwenci będą w stanie zarządzać, planować i organizować opiekę dla osób starzejących się, jak również umowa z klęsk żywiołowych, epidemie i wojny.

Istnieje wiele korzyści dla absolwentów MBA w Międzynarodowej Healthcare.Ich stopień daje im przewagę konkurencyjną w miejscu pracy i mogą żądać wyższego wynagrodzenia. Są bardzo specjalista w komunikacji i interakcji z profesjonalistów i publiczności, i są w stanie podejmować szybkie decyzje w obliczu wyzwań.

Jako międzynarodowy stopnia, studenci mogą uzyskać edukację z wielu różnych szkół na całym świecie. Koszty mogą się znacznie różnić od jednej uczelni do drugiej, więc ważne jest, aby skontaktować się ze szkołą, aby dowiedzieć się, ile to będzie kosztować, aby zarobić MBA.

MBA przygotowuje studentów z kluczowej wiedzy biznesowej, umiejętności i cech, które pomaga im łatwo zdobyć pracę w szerokim zakresie kariery. Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w przemyśle farmaceutycznym, technologii medycznych, szpitalach, w charytatywnych i pomocy organizacji.

Istnieje wiele rodzajów programów MBA, które można wybrać, w tym w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze czasu, przyspieszył i kształcenia na odległość.Możesz rozpocząć poszukiwania odpowiedniego programu do swoich potrzeb, korzystając teraz nasze bogate bazy danych. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

MBA International Management Opieki Zdrowotnej

Frankfurt School of Finance & Management
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 20 miesięcy October 2017 Niemcy Frankfurt nad Menem

MBA Szkoły Frankfurckiej w Międzynarodowym Zarządzania Healthcare przeznaczony dla wszystkich uczestników łańcucha, dostawców, płatników, organów regulacyjnych wartości opieki zdrowotnej, jak i dostawców. [+]

W branży opieki zdrowotnej staje się coraz bardziej międzynarodowa, menedżerowie muszą posiadać globalny, zorientowanych na praktykę edukacji w połączeniu z silnymi umiejętności międzykulturowych.

MBA w Międzynarodowej Zarządzania Healthcare jest jedyna w swoim nauczaniu i praktyczne podejście, starając się przekroczyć granice państw i sposoby myślenia na całym świecie. Program MBA w Międzynarodowej Zarządzania Healthcare rozwija przedsiębiorczość menedżerów opieki zdrowotnej wyposażonych w zaawansowane umiejętności i wiedzy do opanowania wyzwań w zglobalizowanym sektorze opieki zdrowotnej.

Przez modułów mieszkalnych w wybranych odpowiednich miejscach na całym świecie, członkowie programu wskaże najlepsze praktyki, opracowanie szerokiego zrozumienia zagadnień międzykulturowych i budować międzynarodową siecią specjalistów prowadzących debatę w rozwoju globalnego sektora opieki zdrowotnej.... [-]


MBA W Zakresie Zarządzania Szpitalem, Klinikach I Biurach

Grupo Tiradentes
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 418 godziny March 2018 Brazylia Aracaju

Nauczyciele z doświadczeniem teoretycznym i praktycznym w zarządzaniu zdrowiem i jego specyfiki; Sukces sprawy badania z małych, średnich i dużych organizacjach; Infrastruktura kompatybilny ze standardowym wymogiem naszej grupy docelowej; praktyczne doświadczenie i obecność zaproszonych specjalistów w niektórych modułów. [+]

różnica golfowe Nauczyciele z doświadczeniem teoretycznym i praktycznym w zarządzaniu zdrowiem i jego specyfiki; Sukces sprawy badania z małych, średnich i dużych organizacjach; Infrastruktura kompatybilny ze standardowym wymogiem naszej grupy docelowej; praktyczne doświadczenie i obecność zaproszonych specjalistów w niektórych modułów. CELE Wśród głównych celów MBA, możemy wyróżnić: Aby zapewnić niezbędną wiedzę w praktykach zarządzania, skierowanych do planowania, wykonywania i kontroli działalności związanej z zakładami opieki zdrowotnej. Mobilizowanie uczniów z narzędzi zarządzania technicznymi oraz stworzyć niezbędne parametry do kwestii unikalne dla ekonomiki zdrowia i jego konsekwencje. Bezpośredni szczególną uwagę do jakości, kontroli i akredytacji w szpitalach, klinikach i biurach. Dynamiczny i innowacyjny sposób TARGET Kurs skierowany jest do profesjonalistów, którzy wykonują obowiązki związane z zarządzaniem w zakładach opieki zdrowotnej, takich jak lekarze, pielęgniarki, administratorów, ekonomistów i księgowych, którzy pracują w szpitalach, klinikach i / lub biur. METODOLOGIA Kurs będzie rozwijana poprzez różne techniki nauczania / uczenia się w celu umożliwienia aktywnego udziału uczniów w budowie wiedzy. Profesor zapewnienia monitorowania materiału szkolnego. Zostaną wykorzystane, w zależności od charakteru i zasadności każdej dyscypliny, różne metody, takie jak studia przypadków, gry i symulacje, konferencji, wykładów, seminariów skierowanych studia, praca w grupach, zajęcia praktyczne w laboratoriach, debaty i wymiany eksperymentów. [-]