MBASTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Zarządzanie międzynarodowe Europie - Zarządzanie międzynarodowe programów Zarządzanie międzynarodowe w Europie

Kapitan Business Administration (MBA) jest profesjonalnym stopień udzielił tym, którzy studiować zarządzanie biznesem w szkole biznesu. Różne formy analizy i strategii są objęte tym operacji, marketingu, finansów i rachunkowości.

Chociaż kursy kształcenia na odległość mają terminy, które muszą być spełnione, jest fantastyczna sprawa zgodności, do kiedy można przeprowadzić zadania podczas studiów na odległość. Z opcji online, można wyjść z grupy dyskusyjnej wymaganych do powrotu do pracy, a następnie przystąpić po pracy w razie potrzeby. Kursy kształcenia na odległość mogą być podjęte w miejscu, które ma dostęp do Internetu. Można nawet zakończyć zajęcia z salonu internetowego w każdym hotelu na świecie, jeśli potrzebujesz wakacje.

Europa jest szóstym co do wielkości kontynent i obejmuje 47 krajów i różnorodnych zależności, wyspy i terytoria. Graniczy z Morza Śródziemnego na południu Azji na wschód, i na Oceanie Atlantyckim na Zachód.

Kształcenie na odległość Zarządzanie międzynarodowe Europie - Weź Zarządzanie międzynarodowe Europie. Wszystkie Kształcenie na odległość Zarządzanie międzynarodowe program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

3 Wyniki z Zarządzanie międzynarodowe, Europie, Kształcenie na odległość Filter

International MBA

SCPSU Business School
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Szwajcaria Lozanna Szwajcaria online + 3 więcej

Ten podwójny Master of Business Administration i Master of Management Program jest oparty na studentach studiujących wspólny 8 temat programu UK OFQUAL Diploma 7, zdobywając SCPU Business School Master of Management i opcję uzyskania brytyjskiego MBA.

Magister zarządzania międzynarodowego

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 16 - 20 miesiące Otwarta rekrutacja Szwajcaria Zurych + 1 więcej

Pod koniec magistra (MBA) w międzynarodowym programie studiów Zarządzanie absolwenci będą łączyć teorię z ich doświadczeniem pracy i wyświetlić solidną wiedzę o ich branży zarządzania.

MBA z międzynarodowego zarządzania

Moscow Academy of Finance and Law
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 8 - 24 miesiące Wrzesień 2020 Rosja Moskwa Szwajcaria Zurych + 3 więcej

Program Dual Degree umożliwia studentom MFUA Business School uzyskanie dyplomu MBA w dziedzinie zarządzania międzynarodowego w SBS Swiss Business School ...