Filter
MBA
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programów Studia medialne. Szukać najlepszych programów Studia medialne!

Odbieranie Master of Business Administration stopnia może otworzyć drzwi do wielu ciekawych możliwości rozwoju kariery zawodowej. MBA oferuje studentom wiele ognisk, które ostatecznie może prowadzić do lukratywnego i realizacji kariery. Oprócz wyspecjalizowanych dziedzin nauki, ogólnie zajęć obejmuje rachunkowość, marketing, zasoby ludzkie oraz wiele innych aspektów zarządzania przedsiębiorstwem.

Dla tych, którzy szukają do dalszego kształcenia, "Co to jest MBA w Media?" Może być wielkim pytaniem. MBA skupia się na badaniach mediów oferuje studentom możliwość stać się dobrze orientować się w wielu aspektach biznesowych przemysłu, od zarządzania produkcją i wszystko pomiędzy. Więcej obszarów akademickich studiów obejmuje jego wpływu na kulturę w ogóle, badania wyłania się średnio, a konsekwencje etyczne jako całości.

Odbieranie własnego MBA w mediach może zaoferować wiele korzyści dla studentów.Tych, którzy chcą zobaczyć świat znajdzie wiele ciekawych możliwości w wielu miejscach. Prowadzenia tych badań może również zaoferować szybką i wymagające osobistej kariery, w której kreatywność jest podkreślił.

Podobnie jak w przypadku innych rodzajów stopniu kosztów czesnego tego studiów mogą się znacznie różnić. Miejsce, w którym stopień zarabia, a także specyficzny obszar ostrości, można określić ostateczny koszt za naukę. Na przykład, więcej prestiżowych instytucji mogą ponosić wyższe koszty czesnego niż innych typów szkół.

Dla zainteresowanych w edukacji w Media Studies, wiele ciekawych kariery czekają. Ci, specjalizująca się w marketingu i reklamie mogą korzystać ciekawych stanowisk kierowniczych, podczas gdy inne mogą realizować na poziomie stanowisk kierowniczych w branży TV / radio. Inne możliwości kariery obejmują reprezentujących gwiazdę najwyższego szczebla, jak również pracy w polu rosnącego sektora społecznego.

Co to jest MBA w Media?Odpowiadając na to pytanie, wielu studentów znajdują się na przyspieszoną do sukcesu. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

7 Wyniki z Studia medialne

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Innowacyjne studia MBA CSB Master organizowane są przez Cracow School of Business CUE we współpracy z Clark University of Worcester (USA). Badania te są tworzone przede w ... [+]

MBA CSB Master

Innowacyjne studia MBA CSB Master organizowane są przez Cracow School of Business CUE we współpracy z Clark University of Worcester (USA).

Badania te są tworzone przede wszystkim dla osób, które chcą rozpocząć swoją karierę w biznesie (młodsze kierownictwo).

MBA CSB MASTER PROGRAM:Liczba godzin: 2 160 godzin (480 godzin zajęć i 1 680 godzin indywidualnych prac projektowych)MBA CSB Studia magisterskie trwają cztery semestry, podczas których prowadzone są zajęcia w podziale na obszary kompetencjiJęzyk: angielski 100%Zajęcia weekendowe odbywają się w piątek (od 15.00 do 21.00), w sobotę i niedzielę między 8.00-16.00. Spotkania odbywają się raz lub dwa razy w miesiącu.Koszt programu MBA CSB Master: 6 900 EUR (możliwość zapłaty w ratach), 200 EUR bezzwrotnej opłaty rekrutacyjnejSzkoła partnerska: Clark University of Worcester (USA)Cel programu... [-]
Polska Kraków
Październik 2019
Język angielski
Zaoczne
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Institut Supérieur de Marketing du Luxe - SUP de LUXE

Sektor Luxury od kilku dziesięcioleci stoi na czele innowacji w zakresie zarządzania i marketingu. ... [+]

MBA Online ma na celu szkolenie specjalistów, aby mogli przedstawić wizję zmian i dostosowania się do nowego środowiska społeczno-gospodarczego w firmach z branży luksusowej.

Oni będą w stanie:

Wykazać się wiedzą fachową dotyczącą charakterystyki sektora,Określ realistyczne i obiektywne pozycjonowanie marki i zbuduj historię, która pozwoli jej osiągnąć ustalony cel,Poszanowanie kluczy tradycji różnicowania sektora luksusowego, z uwzględnieniem narzędzi, metodologii i procesów ery cyfrowej,Prowadź transformację organizacji, aby stawić czoła nowym projektom i wyzwaniom przedsiębiorczości.

Program skierowany jest do młodych przedsiębiorców i menedżerów, firm z sektora luksusowego lub tych, którzy chcą do nich dołączyć. Stara się oferować firmom tego sektora wartość dodaną dla ich:... [-]

Francja Paris
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Three Points Digital Business School

Ekosystem cyfrowy wpływa na wszystkie firmy. Cyfrowa transformacja wpływa na struktury organizacyjne, pozycjonowanie marki, strategie marketingowe i komunikacyjne, pozysk ... [+]

Studia medialne - Najlepsze Studia medialne programy.

Ekosystem cyfrowy wpływa na wszystkie firmy. Cyfrowa transformacja wpływa na struktury organizacyjne, pozycjonowanie marki, strategie marketingowe i komunikacyjne, pozyskiwanie klientów oraz integrację procesów back office. Coraz częściej konieczne jest przeprowadzenie tej transformacji w firmach o najlepszych możliwych strategiach.

MBA obejmuje naukę strukturyzacji modelu biznesowego wokół digitalizacji ze wszystkich obszarów biznesowych w konkurencyjny sposób. Program ten rozwija umiejętności zarządzania, krytycznego myślenia i podejmowania decyzji wokół technologii internetowej i jej wpływu we wszystkich obszarach biznesowych. Po ukończeniu student będzie posiadał wszystkie umiejętności potrzebne do prowadzenia i kierowania cyfrowymi procesami transformacji i innowacji w swoim sektorze.... [-]

Hiszpania Spain Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
University of Baltimore, Merrick School of Business

Cyfrowa transformacja i innowacje zmuszają firmy do szybkiej adaptacji. Specjalizacja Digital Business zapewni studentom zrozumienie kluczowych skutków zmian technologicz ... [+]

Baltimore MBA - Potężny, elastyczny i zaprojektowany przez Ciebie.

University of Baltimore MBA został zaprojektowany z myślą o Tobie (i Twoim pracodawcy). Masz możliwość wzięcia udziału w zajęciach w tradycyjnej klasie, w trybie online lub w obu przypadkach - to twój wybór. Niezależnie od tego, co zdecydujesz, będziesz uczyć się wraz z innymi uczniami, którzy chcą rozwijać się profesjonalnie, tak jak ty.

Wymagania programowe

36-48 programów kredytowych, w tym Capstone i do wyboru 11 obszarów specjalizacji.

Elastyczne opcje

Dostępne w trybie online, w tradycyjnej klasie lub jako połączenie obu.

Koszty programu

Czesne wynosi 840 USD za jeden kredyt, 1,172 USD poza stanem. Studenci MBA online i mieszkańcy regionu płacą stawkę w kraju.... [-]

Stany Zjednoczone Mount Vernon
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Lynn University

Tymczasem będziesz ćwiczyć niezbędne umiejętności, aby bezpiecznie zarządzać wszystkim, od kampanii prasowych po komunikację wewnętrzną. Dowiesz się o bliskich relacjach ... [+]

Zostań komunikatorem, strategiem i koneserem mediów na najwyższym poziomie. W trakcie zarządzania mediami MBA, będziesz brać na siebie najnowsze technologie i trendy w planowaniu komunikacji.

Tymczasem będziesz ćwiczyć niezbędne umiejętności, aby bezpiecznie zarządzać wszystkim, od kampanii prasowych po komunikację wewnętrzną. Dowiesz się o bliskich relacjach między mediami i kulturą popularną oraz o tym, jak rozmieścić te powiązane siły z korzyścią dla organizacji. Ponadto będziesz uczestniczyć w dyskusjach na wysokim szczeblu dotyczących istotnych kwestii etycznych i regulacyjnych, z którymi boryka się przemysł.

Absolwenci tej specjalności przechodzą na stanowiska kierownicze w:... [-]

Stany Zjednoczone Boca Raton
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
1 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
EU Business School

Sukces dzisiejszego biznesu zależy w dużej mierze od jego obecności w Internecie. W związku z tym coraz bardziej cyfrowa siła robocza jest jednym z najszybciej rosnących ... [+]

Sukces dzisiejszego biznesu zależy w dużej mierze od jego obecności w Internecie. W związku z tym coraz bardziej cyfrowa siła robocza jest jednym z najszybciej rosnących i najbardziej pożądanych aktywów w nowoczesnych gałęziach przemysłu. Cyfrowy program biznesowy przygotowuje Cię do rozkwitu w dziedzinie gry online, badając szeroki zakres tematów, od architektury online po UX, a jednocześnie omawia wiele istotnych problemów, z jakimi zmagają się menedżerowie w środowiskach internetowych. Będziesz dobrze przygotowany do rozpoczęcia własnego przedsięwzięcia online, dołącz do istniejącej firmy lub wymyślasz nowe sposoby prowadzenia biznesu online.

Czas trwania: trzy semestry / rok (90 punktów)... [-]

Szwajcaria Montreux Geneva Hiszpania Barcelona Niemcy Munich Switzerland Online  + 4 Więcej
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
EU Business School

Umiejętności niezbędne do komunikacji i public relations zostały drastycznie przedefiniowane dzięki postępowi mediów społecznych i cyfrowych. Specjaliści w danej dziedzin ... [+]

Umiejętności niezbędne do komunikacji i public relations zostały drastycznie przedefiniowane dzięki postępowi mediów społecznych i cyfrowych. Specjaliści w danej dziedzinie są zobowiązani do koordynowania coraz bardziej złożonych kampanii public relations i definiowania skomplikowanych strategii i mikro-celów w celu zapewnienia, że ​​kluczowe przesłania organizacji docierają do kluczowych odbiorców docelowych. Program ten zapewni studentom wiedzę niezbędną do wyprzedzania obecnych trendów i stosowania najnowszych technologii i strategii komunikacyjnych.

Czas trwania: trzy semestry / jeden rok (90 punktów)

Lokalizacje: Barcelona, ​​Genewa, Montreux, Monachium, Online... [-]

Szwajcaria Geneva Hiszpania Barcelona Montreux Niemcy Munich Switzerland Online  + 4 Więcej
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku